Love Couple People Wedding Romance

Plnohodnotný orgasmus byl u žen ještě v nedávných dobách považován za něco méně cenného a leckdy i nemravného či dokonce škodlivého. Dnes je už bohudíky ženskému orgasmu přikládána stejná důležitost jako orgasmu mužskému. Není proto divu, že se na trhu objevily pomůcky navozující u žen v tomto směru ty nejerotičtější a nejvášnivější prožitky – vibrátory.

Vibrátory můžeme rozdělit do mnoha různých skupin. Například podle použitého materiálu nebo tvaru. Ale nejpraktičtější a nejpřehlednější je určitě dělení podle způsobu použití.

Vyplatí se začít s klasikou

Žhavým evergreenem mezi vibrátory je rozhodně velmi oblíbený vaginální vibrátor. Nejčastěji je k dostání ve tvaru opravdického penisu nebo ho alespoň věrně vzhledově napodobuje. Jeho užívání není zdaleka omezeno jen drážděním vnitřku vagíny, ale lze ho využít i k vzrušující stimulaci klitorisu či prsních bradavek. Moderní typy jsou navrženy tak, aby dráždily nejvíce první třetinu vagíny, která je k tomuto druhu stimulace nejcitlivější. Velice propracované jsou i takzvané G-spot typy, jež se honosí speciálně zakřivenou (leckdy pohyblivou) špičkou pro opravdu intenzivní stimulaci bodu G.

Nenechte se omezovat výběrem velikostí

Čím větší kašpárek, tím lepší divadlo, tvrdí se všeobecně. A není tajemstvím, že se výrobci erotických pomůcek zaměřují právě na něj. Není ostuda mít malou vagínu, přesto však lze dary Matky přírody do určitě míry zvrátit a užívat si tak ještě lepší sex než dřív. Moderní erotické sady  tak už nenabízejí jen pomůcky pro BDSM či anální sex, ale třeba i velikostně odstupňované sady dilatátorů nebo Venušiny kuličky, které mohou vagínu roztáhnout a posílit.

Mimochodem víte, proč muži vyhledávají umělé vagíny? Rozhodně nejsou jen doménou single milovníků, ceněna je i jejich pružnost a přirozená, ovšem příjemná stísněnost. A právě té lze dosáhnout dobře vycvičenými vaginálními svaly. A kde se po takových pomůckách poohlédnout? Vyzkoušejte například sexshop Vibratory-online.cz, kde jsou aktuálně k mání zvýhodněné sady těchto erotických hraček za příznivé ceny.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *