Slyšeli jste již někdy o společnosti STEELTEC? Ještě aby ne! Pokud se alespoň trochu pohybujete v oblasti kovovýroby, pak jistě víte, že tato společnost se může pochlubit více, než 25 lety působení na českém strojírenském trhu. Kovovýroba a strojírenská výroba – to jsou nejčastější spojení, k nimž se váže název a činnost společnosti, jež byla založena v roce 1991. Od počátku svého působení patří k ekonomicky stabilním společnostem, které procházejí pravidelným auditem.

Silná společnost jde ruku v ruce s moderní dobou

Dnes se může pochlubit bohatým portfoliem spokojených klientů, kteří se neustále rozrůstají nebo moderními svařovnami, které jsou vybaveny důmyslnými roboty zajišťující členité a náročné svařence (např. válcová vřetena do ručních sekaček trávy či přesné stavební rámy pro sanitární techniku). Od roku 2015 je součástí výrobních hal společnosti také nový řezací laser TRUMF 3030, který zajišťuje precizní zpracování plechů až do 20 mm tloušťky a pokrývá tak potřeby také malosériových poptávek, jež společnost pravidelně vyřizuje.

Tip na článek:  Ekologické žehlení - jak šetřit energii a peněženku

Služby, které společnost STEELTEC zajišťuje

Do tří základních výrobních oblastí společnosti patří kovovýroba, strojírenská výroba a prášková lakovna s předúpravou. STEELTEC tak zajišťuje služby v oblasti vývoje a přípravy sériové výroby, lisování, svařování a lakování, ale i finální montáž a balení. Kromě toho zpracovává také PAPP dokumentaci. Druhá oblast působení společnosti pak zahrnuje laserové řezání menších sérií do tl. 20 mm, k čemuž slouží 7 lisovacích linek s automatickým provozem. Veškeré informace o službách společnosti naleznete na jejích oficiálních stránkách Steeltec.cz. Společnost sídlí v Třinci a v současné době zaměstnává na 270 zaměstnanců. Máte-li zájem o její služby, neváhejte kontaktovat zástupce společnosti.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *