V současné době na světě existuje zhruba 5,6 miliardy mobilních telefonů. Pokud zapátráte ve svém okolí, s největší pravděpodobností nenajdete nikoho, kdo by nějaký ten smartphone u sebe neměl. Řada z nich má ovšem kryt a obal, který byl součástí standardní výbavy výrobce, potažmo prodejce. Co takhle vybočit z šedi stereotypu a pochlubit se vlastnoručně vyrobeným krytem? Zvládnete to v 5 jednoduchých krocích. Dost řeší, pojďme na to!

Krok č. 1: Objevte inovativní službu mycase.cz!

Na stránkách mycase.cz si můžete vyrobit vlastní kryt na mobil během několika krátkých chvilek. Stačí si otevřít tyto webové stránky, promyslet si koncept krytu a pustit se do kreativního tvoření.

Tip na článek:  Příjemné chvíle s hudbou - Orava RP-130

Krok č. 2: Vyberte správný typ a rozměry

Dalším nezbytným krokem je výběr konkrétního typu mobilního telefonu, pro který chcete kryt s vlastní fotkou a originálním návrhem vytvořit. Zadejte například kryt na iPhone nebo kryt na Samsung, zvolte další parametry a rozměry a přejděte ke kroku číslo 3.

Krok č. 3: Pusťte se do tvoření

Nyní již je pouze na vás, čím svůj kryt na mobil opatříte. Vybrat si samozřejmě můžete z několika šablon nebo si vytvořit kryt přesně podle svého přání. Navrhněte odpovídající pozadí, text a obrázek a vše sesumírujte do zajímavé kompozice.

Krok č. 4: Sdílejte svůj nápad a získejte slevu

Pokud chcete na objednávku uplatit atraktivní slevu, sdílejte svůj návrh prostřednictvím oficiální sítě mezi své známé a přátelé! Pochlubíte se a ještě ušetříte!

Krok č. 5: Odešlete objednávku

A nyní vám již nic nebrání odeslat objednávku a těšit se na svůj originální kryt na mobil, který jste si vlastnoručně vyrobili. Objednávku na mycase.cz vyřizují prakticky obratem a dopravu máte zcela zdarma! Tak co vám brání? Vytvořte si svůj originální kryt na mobil s vlastní fotkou a zamachrujte třeba před šéfem!

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *