Aby mobilní telefon uměl volat a posílat smsky je dnes bráno jako naprostá samozřejmost. Málokdo už ale potom mobil opravdu využívá jenom pro tyto účely, pro které byl původně vytvořen. Dnes už tato malá zařízení totiž snadno dokážou simulovat mnohé jiné různé zařízení, jako je například GPS navigace, fotoaparát, čtečka, přehrávač písniček, počítač nebo tablet. Aby mobil uměl všechny tyto aplikace a měl vlastnosti, které budou zastupovat všechna tahle ostatní zařízení, musel by být velký jako klasický počítač, víceméně to tak znamená, že si musíte vybrat jenom některé z nich.

A v tomto bodě už dochází ke kameni úrazu, protože málokdo je schopen si namixovat schopnosti svého mobilního telefonu tak, aby mu to bylo k užitku. Velmi totiž záleží na tom, na tom, jakým způsobem budete mobilní dotykový telefon využívat.

Další zaměstnanec

Pokud vám váš mobil bude sloužit namísto vaší sekretářky, neobejdete se bez přístupu k internetu, GPS navigace a organizéru. Aby mobil mohl sloužit pro pracovní účely, je výhodou velká paměť, rychlost provádění akcí a také možnost přidání druhé SIM karty v případě, že nechcete po kapsách nosit dva mobily a ten druhý pořád někde hledat. Velikost displeje nebo kvalita fotoaparátu nehraje zase takovou roli.

Tip na článek:  Zážitek z kouření na nové úrovni s elektronickými cigaretami

Kamarád na hraní

Když vám mobil zastupuje kamaráda, se kterým trávíte velkou část svého času, měl by umět to, co vám bude vhod pro vaše koníčky. Abyste si mohli povídat se svými „opravdovými“ kamarády, využijete přístup k internetu, stejně jako pro vyhledávání kešek. Pro umělecké účely zhodnoťte kvalitu fotoaparátu a s ním spojené aplikace. K přehrávání a mixování písniček je nutná velká paměť. A díky čtečce s sebou nebudete muset nosit těžké knížky.

Asistentka se vším všudy

Dotykové mobily v mnohém zastupují práci sekretářky (i když často nejsou tak módně oblečeny) která by vám zajistila organizaci a itinerář vašich záležitostí. Pokud na cesty nevyrážíte nijak zvlášť často, ale přesto váš orientační smysl v mnohém pokulhává, GPS navigace v mobilu to vyřeší. Stačí zadat, nechat vyhodnotit a už jedete. Kromě toho si do dotykového mobilu můžete zaznamenávat do kalendáře všechny akce a události a to i s možností nastavení upozornění.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *