pink hair, hairstyle, woman

Vzhled řeší ženy i muži a nejvíce se zaměřují na téma vlasů. Někteří nemají bujné kadeře kvůli genetice, jiní žijí nezdravým životním stylem. Pokud se trápíte tím, že jsou vaše vlasy řídké, mastné, křehké nebo vám hodně vypadávají, neklesejte na mysli.

V mladí se většina z nás pyšní hustými vlasy, ale v pozdějším věku už to není v mnoha případech žádná hitparáda. Na vině je časté barvení, genetická dispozice, kouření a stres. Jako první byste se měli zamyslet nad tím, jak o své kadeře pečujete. Někdy je problém snadno řešitelný. Když svým vlasům dodáte přírodní produkty, uděláte nejlépe. I kadeře potřebují vitamíny a minerály jako pokožka celého těla.

Známe jednoduché a levné řešení

Přestaňte se stresovat tím, že nemáte zdravé a vyživené vlasy. To je první krok k úspěchu. Objednejte si doplňky stravy na přírodní bázi a budete mile překvapeni. Cenově dostupný přírodní produkt Biosil H s hyaluronátem sodným od společnosti Naturvita zajistí kadeřím potřebný přísun živin. Krása a zdraví vlasů je na dosah ruky v e-shopu Gigalékárna.

Tip na článek:  Úzkostí přibylo, ukazují průzkumy

Potřebné vitamíny najdete v jediné tabletě

Doplněk stravy BIOSIL vás osloví nejen svými účinky, ale také cenou. Obsahuje biotin, který se postará o standardní stav vlasů, pokožky a sliznic. Kyselina pantothenová sníží míru únavy a vyčerpání. Díky kyselině hyaluronové budou vlasy chráněny před průnikem bakterií do tkání. Posílíte své kosti, chrupavky i oční sliznici. Chcete-li mít krásné vlasy, postačí užívat jen jednu tabletu denně.

Biotin neboli koenzym R

Tento vitamín je ve vodě rozpustný a je důležitým prvkem pro normální chod organismu. Nejenže po něm budete mít zdravé kadeře, ale při pravidelném užíváním posílíte nervovou soustavu a budete psychicky odolnější.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *