false

Kratom je rostlinná látka získávaná z asijského stálezeleného stromu, která pomáhá tělu přirozeně odpočívat od nekonečného nepohodlí každodenního života. Pokud je pro vás takřka nemožné vyrovnat se s obtížemi a dostat se z nich, je třeba si dát pauzu a na chvíli si odpočinout.

Jestliže vám hektický program ovlivňuje duševní a fyzické zdraví, zastavte se a zamyslete se. Pro zmírnění obtíží se používá přírodní alternativa, a to kratom známý také jako mitragyna speciosa. Slouží ke zmírnění napětí, úzkosti i bolestí. Jaké účinky má bílý kratom? Jak je na tom v porovnání se zeleným a červeným?

Bílý kratom

Pokud se chcete naladit na dobrou náladu, zmírnit úzkost, a přitom zlepšit soustředění, je pro vás vhodný bílý kratom. Zvyšuje energii díky přítomnosti mitragyninu, který povzbuzuje náladu. V začátcích se doporučuje pouze malé množství, abyste zjistili, jak bude kratom působit na vaše tělo i mysl.

Tip na článek:  Zdravotní problémy nepodceňujte a raději zapátrejte po jejich příčině

Červený kratom

Červený kratom je mezi spotřebiteli zdaleka nejoblíbenějším kmenem, protože má relaxační účinky. Jestliže si chcete odpočinout a zažít něco uklidňujícího, červený kratom je ideální volbou.

Kmeny červeného kratomu jsou silnějšími prostředky proti bolesti a přirozeněji uvolňují tělo na rozdíl od bílého a zeleného kratomu. Tento kratom taktéž užívají lidé, kteří trpí nespavostí.

Zelený kratom

Otázkou ještě je, jak je na tom bílý vs. zelený kratom. Jedná se o takřka srovnatelné kmeny, ovšem zelená varianta má mnohem mírnější účinky. Po konzumaci je příliv energie bez depresivních vedlejších účinků mírnější, ale i tak vám zelený kratom pomůže zvládnout stresující den.

Pokud si chcete koupit kratom, podívejte se na webovou stránku KratomWorld.cz. Za tento e-shop mluví čísla, přičemž působí více než rok na trhu a má už tisíce spokojených zákazníků. I vy si objednejte kvalitní produkt ze srdce Indonésie, který vám bude doručen do jednoho až dvou pracovních dnů.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *