Wakeboarding je skvělý sport, jež zvládnou i začátečníci.

Pokud jste se letošní léto u vody trochu nudili, můžete s nápravou pro léto příští začít už teď v zimě. Třeba tím, že si vyberete wakeboard a další příslušenství, které k tomuto zábavnému sportu potřebujete.

Wakeboarding je oblíbený vodní sport, při kterém se dosyta vyřádíte. Nejenže zažijete adrenalin, nýbrž si vylepšíte svou kondici… no a samozřejmě nasbíráte partu dobrých přátel s podobným zaměřením.

Wakeboarding je skvělý i pro začátečníky

Říkáte si, že byste si wakeboarding rádi zkusili, jenže nevíte, zda na to máte? Při pohledu na již zkušené „týpky” se vám maličko třesou kolena? Nebojte se a odvažte se.

Wakeboarding je skvělý sport, jež zvládnou i začátečníci. I na klasických lyžích jste stáli někdy poprvé. Tak proč to nezkusit na těch vodních? Wakeboarding lze provozovat s jednou nebo se dvěma lyžemi.

Je to deska podobná snowboardu, která je na vodě tažená lodí. Cílem wakeboardisty je jízdu si nejen užít, ale zkoušet nejrůznější akrobatické prvky. I když se jedná o neolympijský sport, pořádají se ve wakeboardu nejrůznější soutěže, kterých se samozřejmě můžete zúčastnit i vy.

V čem má nováček nevýhodu? Maximálně v tom, že skončí vícekrát ve vodě. Ale nebojte se, každý pořadatel kurzu wakeboardingu dohlédne na to, abyste si novou techniku vodního lyžování maximálně osvojili a užili.

Víte, jaké výhody má wakeboarding?

A teď k výhodám. Víte, jaké nese wakeboarding? Je to skvělý vodní sport, který lze praktikovat na většině vodních ploch. Při wakeboardingu získáte nejen zážitky, ale také nové přátele s podobným zaměřením. Kromě velké zábavy si s wakeboardingem posílíte celé své tělo. A konečně se u vody přestanete nudit!

Tip na článek:  Golfový bag

Jak si vybrat wakeboard?

Existuje více pravidel, podle kterých byste si svůj wakeboard měli vybírat a každý prodejce wakeboardu by vám měl s výběrem pomoci. Důležité jsou samozřejmě rozměry wakeboardu, váš preferovaný styl jízdy i prohnutí wakeboardové desky. Pokud patříte mezi začátečníky, určitě vám pro začátek bude stačit základní deska, s kterou se lépe manévruje.

Proč si k wakeboardu pořídit i pončo?

A když už budete na oné vodě s wakeboardem, s partou kámošů a natěšením na zážitky, může se stát, že vám bude něco chybět. Co? No přece pončo. Ponča, především ponča s kapucí nejsou klasickým pončem, jak byste si mohli myslet.

Jsou speciálně určená pro wakeboarding a další vodní sporty. Jsou multifunkční. Nejenže dobře vypadají a vy si můžete vybrat z různých stylových designů, nýbrž vás i zahřejí před tréninkem a po něm a zakryjí vás při převlékání z mokrého oblečení.

Tak zkusíte to? Wakeboarding je krásný sport, při kterém může zazářit opravdu každý. Aby to tak bylo, dohlédněte nejen na správný výběr wakeboardu, nýbrž nezapomeňte ani na ponča pro wakeboarding. Ať už na pláži v zahraničí nebo tady doma u přehrady, budete vypadat skvěle.

Víte, kde nakoupíte nejen kvalitní wakeboard, který používají i závodní jezdci ale také hřejivé pončo? Vyzkoušejte stránky www.mysticstore.cz nebo se zastavte na brněnském Showroomu Mystic, kde si je můžete vyzkoušet.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..