U velkých kuchyňských linek není ani nad čím uvažovat. Kuchyně na míru by měly být standardem. Nejde o malou investici, a proto nestojíme o žádný kompromis. Ale zakázková kuchyně je výhrou i v případě menších kuchyní, třeba těch panelákových. Tam, kde bojujeme s každým milimetrem, se hodí jednak dobrý nápad a zkušenosti profesionálů z interiérového studia, ale rovněž jejich schopnost doladit naši kuchyň do posledního milimetru tak, aby skutečně seděla, jak má.

Kuchyň na míru přesně sedne, ale není to její jediný benefit

Kuchyně na klíč si necháváme dělat obvykle z jednoho z těchto třech důvodů. Kuchyňské studio s žádostí o kuchyň na míru oslovujeme, když se nám nedaří do našeho prostoru zapasovat standardně nabízené linky. Může jít o atypicky tvar kuchyně, příliš málo, ale klidně i příliš mnoho místa. Důvodem bývá i špatně udělaná příprava na osazení kuchyňské linky. Třeba odvod par od digestoře v místě, kde nám jej standardní sektorová kuchyně neumí zakrýt. I tehdy hledáme řešení, jak třeba udělat linku vyšší, nebo se speciálním krytím v horní části.

Pak jsou tady ti z nás, kteří máme předem jasno v tom, co všechno by naše kuchyně měla „umět“. Máme promyšlenou každou zásuvku, skříňku i její vybavení, každý centimetr na ploše linky. Přesně víme, kam chceme vestavět či jen položit ten který spotřebič a co vložíme do té které zásuvky a skříňky. Nechceme dělat kompromisy se sektorem, už vůbec nejsme příznivci „do do“ stylu, tedy „dodělej si doma“.

Tip na článek:  Zahradní párty stany v nejoblíbenější velikosti 3 x 3

Nakonec je tady skupina lidí, kteří chtějí prostě kuchyňskou linku podle svého vkusu. Mnohdy designovou, jindy třeba v oblíbeném Provence stylu. Případně chceme jakési DIY řešení, ale samy si na něj netroufáme. Dnes letí například zakomponování starých kredencí do nové linky.

Kuchyně na míru Ostrava

Z vlastní zkušenosti vím, že kuchyň na míru umí nabídnout řešení, které by nás samotné ani nenapadlo. Uvažujeme třeba s běžně umístěným dřezem, ale ve studiu nám navrhnou rohový. Zdánlivá maličkost z ničeho nic poskytne téměř metr plochy kuchyňské desky navíc. Přitom rohový dřez není žádný kompromis a skvěle v něm umyjete nádobí a využijete i slepý kout rohu linky.

V Ostravě dodává kvalitní kuchyně na míru firma ZařizujByt.cz. Ideální je podívat se na referenční kuchyně na míru, které firma již realizovala. Práci studia můžete vidět i přímo v show roomu. Ve studiu s vámi zcela zdarma rádi proberou vaše požadavky. Před zahájením realizace dostanete kalkulaci ceny kuchyně, ale i její 3D návrh. Máte tak možnost ještě dělat změny a dotáhnout svoji kuchyni k naprosté dokonalosti. Firma se pak postará o kuchyň skutečně na klíč. Takže nejen o výrobu a instalaci kuchyňské linky, ale i práce kolem. Dodá vlastní zedníky, elektrikáře, obkladače… Prostě jakéhokoliv specialistu, kterého bude pro dokonalou kuchyni zapotřebí. ZařizujByt.cz – to je skutečně kuchyně na klíč.

 

Kuchyň na míru sedne vždy lépe – do prostoru i majiteli
ErikaWittlieb / Pixabay
Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *