Dhl Delivery Cars Street  - useche70 / Pixabay

Máte se stěhovat, ale nemáte čím? Kupujete nový nábytek a nemáte ho jak dovézt domů? Potřebujete svému klientovi doručit větší množství zboží, ale nemáte jak? Neznáte nikoho, kdo by vám půjčil dodávku? Žijete v Olomouci či okolí? Pak přestaňte hledat a obraťte se na společnost Beskydservis.

Při stěhování a převážení objemných nákladů bez vlastní dodávky existuje velmi jednoduché a flexibilní řešení. Tím řešením není obvolávání známých s dotazem, zdali mají dodávku či zdali by vám ji zrovna půjčili. Tímto efektivnějším řešením je Autopůjčovna dodávek Olomouc, která vám svoji dodávku půjčí na den i na týden. Mezi přednosti tohoto řešení patří bohaté vozové parky, nadstandardní služby a bezkonkurenční ceny.

Máte z čeho vybírat

Vozový park autopůjčovny je skutečně široký, takže se nemusíte bát, že byste si nevybrali nebo že by na vás nezbylo. Půjčovna dodávek Olomouc zaměstnává odborníky v oboru, kteří vám poradí, jaká dodávka je tím pravým a správným řešením právě pro vás. Stačí jen vědět, co budete převážet. Mezi pronajímané dodávky patří auta značek Fiat Ducato, Mercedes-Benz, Vanoe, Peugeot Partner, Peugeot Boxer a mnoho dalších.

Tip na článek:  Floristika a aranžování květin

Auta jsou půjčována pro nejrůznější užití jak soukromým osobám, tak i podnikatelům a firmám. Je tedy jen na vás, zdali dodávku potřebujete ke stěhování, převážení zboží či převážení stavebního materiálu.

Na jak dlouho si můžete dodávku půjčit?

Autopůjčovna Olomouc poskytuje nejen jednorázové půjčování dodávek, ale také krátkodobý i dlouhodobý pronájem. Díky možnosti dlouhodobého pronájmu můžete ušetřit náklady. Oproti nákupu vozidla je dlouhodobý pronájem se zajímavými cenovými nabídkami Autopůjčovny Olomouc ekonomickým řešením například pro rozjezd podnikání. Takový dlouhodobý pronájem také přináší spoustu věcí navíc. Nebudete se muset starat například o povinné ručení či havarijní pojištění.

Výhody Autopůjčovny Olomouc

Mezi přednosti Beskyd Servis patří atraktivní cenová nabídka a seriózní jednání. Výhodou je také možnost přistavení vozidla přímo před dům zákazníka či do sídla společnosti.

Similar Posts

0 komentářů

  1. Pro Pražáky doporučuji tuhle http://www.autopujcovna-pujcovna-dodavek.cz/ nedávno jsem se stěhoval a tahle půjčovna mi všechno zachránila, jinak bych se asi neodstěhoval. Skvělá komunikace a dobré ceny.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *