Kolik řečí znáš, tolikrát jsi člověkem…

Máte k učení cizích jazyků výslovný odpor? Nebaví vás časování, skloňování ba ani biflování nových slovíček? Přesto si však chcete splnit svůj velký zahraniční sen a jednoho krásného dne odcestovat „za velkou louži“ nebo ještě dál? Němčina pro vás byla na základní škole noční můrou? Pokud jste alespoň na jednu z výše uvedených otázek odpověděli kladně, pak je na čase něco se svou jazykovou výbavou dělat. Nenásilnou, zábavnou a efektivní formu učení cizích jazyků nabízí pražská jazyková škola Lingua Sandy, která se může pochlubit více, než 23 letou tradicí! Proč vsadit na výuku cizích jazyků právě zde? To a ještě mnohem více vám prozradíme na následujících řádcích.

Pár slov úvodem o jazykové škole Lingua Sandy

Jazyková škola Lingua Sandy je členem Asociace certifikovaných jazykových škol AJŠA, proto si zakládá na dodržování kodexů kvality a maximálně dbá na efektivní způsob vzdělávání všech, kdo o výuku cizích jazyků projeví zájem. Ať už vám nejde angličtina nebo se vaše dítko „plácá“ v tajích ruského jazyka, věřte, že Lingua Sandy může pomoci jak vám, tak vašim ratolestem. Jelikož jsou lektoři jazykové školy podrobeni přísnému výběrovému řízení, do týmu Lingua Sandy se dostanou pouze ti nejlepší lektoři nebo rodilí mluvčí s odpovídajícím vzděláním a kvalifikací. Pro výuku jazyků škola používá několik moderních metod, jež umožní nenásilnou a vysoce efektivní formou jazykovou výuku různých skupin studentů.

Tip na článek:  Modrá karta garantuje cizinci bezpečí a klid!

Jazyky pro studenty, firmy i jednotlivce

Jazykový škola Lingua Sandy nabízí moderní kurzy, v rámci kterých probíhá výuka neuvěřitelných 41 světových jazyků! Jazykové kurzy jsou pořádány nejen pro klasické studenty, ale také pro čerstvé maturanty, firmy i jednotlivce, jež chtějí zdokonalit svou jazykovou vybavenost nebo se zbavit bariér v komunikaci. Mezi nejoblíbenější jazyky patří pochopitelně angličtina, francouzština nebo němčina. Ovšem stále více zájemců chce studovat třeba čínštinu, španělštinu nebo latinu. Základním pilířem všech lektorů, jež v Lingua Sandy působí, je otevřenost, vstřícnost a individuální přístup ke každému studentovi. Jedině tak lze dosáhnout vzájemné symbiózy a těch nejlepších výsledků.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *