Dilda jsou nevibrační kopie penisu. Je proto docela přirozené, že dříve napodobovala výhradně pánské přirození. Vše se ale změnilo, a v současnosti jde mnohdy spíše o designové kousky a objekty. Velká změna nastala, i pokud jde o používané materiály.

Proč mít vždy po ruce dildo?

Ani vedle promyšlených, výkonných a účinných vibrátorů není třeba dildo podceňovat. Je skvělým partnerem zejména pro párové sexuální hrátky a umí být pomocníkem na cestě k požitkům jak pro ženy, tak pro muže. Vyhledávají jej i milovníci análního styku, pro něž vibrátor není vždy vhodným, protože vibrace jsou v tomto případě často už přespříliš.

Moderní dilda se vyrábí ze skutečně příjemných materiálů. Pokud máte doma nějakého „stařečka“, zbavte se jej. I dilda podléhají stárnutí, a jelikož se obvykle používají s lubrikanty, mohou být již i díky nim poškozená. Taková nejsou pro použití vhodná. Současná dilda bývají obvykle z extra kvalitního lékařského silikonu. Povrch je zcela hladký, a tak na něm neulpívají žádné nečistoty a perfektně se udržuje v naprosté čistotě.

Tip na článek:  Těhotenství a kyselina listová: Měli byste ji užívat a jaké jsou její účinky?

Není dildo jako dildo

I v současnosti jsou samozřejmě žádanými dilda, jež napodobují pánské přirození. Dokonce si na tvaru dávají záležet ještě více. Hitem je třeba dildo s přísavkou na pevné povrchy, které napodobuje chloubu slavných pornoherců. Nejspíš je neznáte, ale zas na druhou stranu, asi to budete tvar, jenž dnes letí.

Praktické je i připínací dildoHolky se v mžiku promění na dobře obdařeného kluka, což překvapivě potěší i většinu mužů. Tato dilda hledejte též pod názvem strap-on. Nejpraktičtější kombinací je dildo s přísavkou, které lze současně upevnit do speciálního pásu. Pak funguje jako připínací.

Erotika ve skle

Erotické pomůcky dnes musí být krásné. Zejména ženy preferují takové, které na sebe na první pohled neprozradí, k čemu slouží. A když už ano, hýří exkluzivními barvami, nebo připomínají nádherné designové objekty. Přesně takovým je i skleněné dildo. Když si jej doma vystavíte jako malou sošku, mnozí možná ani nepoznají, co to je. Pokud máte odvahu a jste trochu nekonvenční povaha, klidně to zkuste.

Moderní dildo má styl
Moderní dildo má styl
Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *