Poslední roky nám první opravdu horké dny přinášejí už v dubnu. Ze sněhové záplavy přecházíme přímo do léta a jaro se v tom všem spíše tak nějak ztrácí. Na vysoké teploty se však můžete připravit s předstihem.

Výstavba bazénu už totiž není záležitostí řady měsíců a většina technologických a teplotních omezení už je také minulostí. Navíc lze na předobjednávky získat mnohde i příjemné slevy.

Co si rozmyslet, než si pořídíte bazén

Ještě než se svým požadavkem zamíříte za odborníky, ujasněte si, kam svůj nový bazén chcete umístit, a stanovte si jeho maximální i minimální rozměry. Lépe se pak v předestřené nabídce zorientujete. Jiný typ potřebují rodiny s dětmi, jiný společensky založení majitelé zahrady, kteří si libují v pořádání bazénových párty.

A materiály? I tady je nabídka nepřeberná. Investice do kvality se vám však vyplatí. Například speciální Albistone od Albixonu nabízí odolnost vůči vyblednutí i mechanickému poškození, a také záruku až na dobu 50 let. Jde o český patent, oblíbený po celém světě.

Tip na článek:  Nábytek z masivu – známe výhody, které by vás ani nenapadly
bazen, luxusni
Co si rozmyslet, než si pořídíte bazén

Bazén i bazénové příslušenství objednávejte s předstihem

Kromě dobré pískové filtrace se v našich podmínkách určitě vyplatí investovat i do pořádného zastřešení. Tohle bazénové příslušenství vám koupací sezónu prodlouží i o několik měsíců, zvláště pokud ho budete kombinovat se solárním ohřevem vody. Teplé vlny si tak můžete užívat od dubna až do října.

A dokdy se můžete těšit na nový bazén? Abyste stihli koupací sezónu ještě letos, bývá jako limitní termín uváděn konec dubna. Ještě tehdy lze oslovit specialisty a těšit se na zbrusu novou vodní plochu, která vám zpříjemní i ty nejparnější letní dny.

Vyberte si ten pravý bazén se všemi nezbytnými doplňky třeba od českých specialistů na stránkách Albixon.cz. Kromě standardní nabídky je k mání třeba i zlevněný outlet a další výhodné akce. Aneb kdo dřív přijde, ten dřív plave. Vyzkoušejte to i vy!

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *