Year  Track New Year Calendar  - Tumisu / Pixabay

Pokud chcete se svým časem nakládat opravdu efektivně, určitě se v novém roce neobejdete bez pořádného kalendáře. Aby ale fungoval přesně tak, jak si přejete, budete ho muset vybírat opravdu pečlivě.

Podle čeho vybírat kalendář?

Prvním kritériem, na které byste při výběru kalendáře měli brát zřetel, je počet dnů v něm zobrazených. Kalendáře se totiž dělí na tři základní druhy a to týdenní, čtrnáctidenní či měsíční. Pro ty z vás, kteří si rádi vytváří podrobné plány svých aktivit a úkolů, budou vhodné zejména první dva druhy.

Naopak měsíční kalendář ocení lidé, kterým stačí vědět jaké datum je v daný den. Vybírat můžete ze dvou různých provedení, a to buď nástěnného, nebo stolního kalendáře. První zmíněný  kalendář se hodí do kanceláře i do domu. Naopak stolní kalendář je pro lidi, kteří ho chtějí mít vždy po ruce.

Tip na článek:  Závitové kalibry pro efektivní kontrolu výrobků

Reklamní kalendář pro firmy

Pokud hledáte způsob, jak lépe propagovat svoji firmu, určitě byste neměli zapomenout na reklamní kalendáře. Ty jsou totiž obecně považovány za jeden z nejefektivnějších marketingových nástrojů na trhu.  Jednou ze společností, která nabízí kvalitní zpracování a tisk kalendářů, je například Helma 365.

Ta je největším producentem kalendářů v ČR. Ve své nabídce má jak nástěnné, tak i stolní kalendáře, které si můžete nechat vyrobit na zakázku přesně podle svých představ. Společnost navíc pro své nové zákazníky nabízí 20 % slevu.

Kolik stojí výroba kalendáře?

Výroba kalendáře je zpravidla spojená s nízkými náklady, díky čemuž si můžete dovolit investovat do většího počtu kalendářů. Ty můžete následně rozdat mezi své obchodní partnery a zákazníky. Každá zakázka je však individuální a tím je na ni nutné vynaložit i jinak vysoké náklady. Vždy ale platí pravidlo, že se tento typ reklamy řadí mezi jedny z nejlevnějších.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *