Zima už je v plném proudu a s ní přichází všechny ty radovánky, jako je sníh, Vánoce, Silvestr či lyžování a sáňkování. Pravdou však je, že zima není plná jen krásných chvilek, ale pojí se s ní také úrazy, nehody a jiné nepříjemnosti. Stačí stoupnout na neposypaný a namrzlý chodník a problém už je na světě. Pojďme se proto podívat, jak zimním problémům předejít.

Co se může přihodit v zimě?

Zimní počasí je většinou velmi krásné. Všude je bílo, venku mrzne a svítí sluníčko, prostě počasí na lyžování. Někdy se ale udělá hustá mlha a zaprší. Problém zimy však není ošklivé počasí. Problémem zimy je počasí samotné. Ať je hezky, nebo ošklivo, zima s sebou nese problémy. A o jaké problémy se vlastně jedná? Řeč je samozřejmě o nehodách, ale také o hromadách sněhu před vjezdem či vchodem. Stačí malé uklouznutí na náledí, smyk na namrzlé vozovce či zasypaný vchod a problém je na světě. Na druhou stranu pro běžného člověka je led na chodníku před domem mnohdy nepatrným problém, který dokáže vyřešit sám. Ale co když jste správcem nemovitosti či zaměstnancem státní správy odpovědným za městské objekty či oblastní komunikace. Otázkou je, kdo vám v takovém případě pomůže? Kdo obstará úklid sněhu a čištění komunikací? Koho nepřekvapí sněhová kalamita?

Tip na článek:  Event agentura, aneb továrna na srandu

Kdo vám pomůže?

Odklízení sněhu či zimní údržba na místních komunikacích spadá do oblasti činnosti společnosti AVE CZ odpadové hospodářství s. r. o. Ta na českém trhu působí již od roku 1993 a zabývá se především komunálními službami na poli odpadového hospodářství, službami pro průmyslové podniky či sanací starých ekologických zátěží. Jejich oborem je ale také zimní údržba a pestrý výčet služeb v této oblasti.

S čím vám pomohou?

Společnost AVE CZ zajistí údržbu městských komunikací i jejich rekonstrukcí. Postará se o výstavbu nových komunikací a do oboru její činnosti spadá i pestrá škála prací zimní údržby, například vám zajistí i odklízení sněhu na obecné cestě a mnoho dalšího.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *