Kurzy cizích jazyků, učení se cizím řečem a celoživotní vzdělávání se v této oblasti je v poslední době stále populárnější. Však se také říkává: „Kolik řečí umíš, tolikrát jsi člověkem.“ A zdá se, že velké množství lidí se tímto rčením řídí. Jestli mezi ně patříte a rádi zdoláváte výzvy, pak se pusťte do studia čínštiny.

Čínština je velmi krásný a starobylý jazyk, kterým mluví velká část populace. Jenže stejně tak jak je čínština jazykem krásným, zdá se být i jazykem velmi složitým. Ve skutečnosti tomu tak není. Stačí si najít kvalitního lektora a do jejího studia se vrhnout po hlavě.

Čínština s LINGUA SANDY

Nejlepším řešením pro výuku čínštiny je najít si kvalitní jazykovou školu s profesionálními a kvalifikovanými lektory. Takovou jazykovou školou je i LINGUA SANDY. Ta u nás působí již dlouhých 23 let. Za tu dobu nasbírala mnoho zkušeností, získala bohatou praxi a vytvořila skvělý studijní plán.

Kvalita především

LINGUA SANDY zaměstnává pouze lektory, jež musí projít přísným výběrovým řízením a jež jsou pravidelně přezkušování předním českým metodikem z Karlovy Univerzity. Výuka čínštiny tak probíhá pod taktovkou profesionálů zaručujících kvalitu kurzu.

Tip na článek:  Staňte se dálkově odborníky na business

Pestrá nabídka

Toužíte-li po studiu čínštiny a mnoha dalších cizích jazyků, ale zatím jste nenarazili na kvalitní jazykovou školu, pak přestaňte hledat, protože jste narazili na správné místo. LINGUA SANDY totiž nepořádá jen kurzy čínštiny, jejich nabídka zahrnuje neuvěřitelných 41 evropských a světových jazyků. Včetně čínštiny se tak můžete vrhnout i na studium klasických jazyků (angličtina, francouzština, ruština, němčina, atd.), ale také méně tradičních (tibetština, albánština, novořečtina, urdština, atd.).

Jak na výběr kurzu?

Kurzy můžete vybírat jak podle vámi určeného cizího jazyka, tak i podle vašeho účelu či skupiny. Tak například po ukončení maturitního studia se můžete vrhnout na pomaturitní studium. S jazykovou školou můžete zajistit firemní jazykový kurz čínštiny či jiného vámi vybraného jazyka pro své zaměstnance či jazykový kurz pro děti pro svoje ratolesti. LINGUA SANDY poskytuje také výuku češtiny pro cizince.

Podobné články na Triomar.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..