Woman Office Post Its Notes Window  - magnetme / Pixabay

Přemýšlíte nad tím, že byste si založili vlastní společnost? Rozhodli jste se se svým partnerem pro další krok ve vašich snech představovaný vlastní firmou? Nemáte však čas ani vlastní zkušenosti se zakládáním společnosti s ručením omezeným či dokonce se zakládáním akciové společnosti? Pak nechte veškerou administrativu na profesionálech a pořiďte si ready made společnosti.

Podnikání a založení firmy má svoje výhody. Člověk si může jít za svým snem, dělat to, co ho baví, přinášet společnosti zajímavé produkty či služby a navíc při tom dávat práci dalším lidem. Cesta k založení společnosti je však trnitá, a tak může být lepší nechat veškerou administrativní a úřední práci na někom jiném, nejlépe na profesionálech. V takovém případě si můžete pořídit společnost na klíč či ready made s. r. o.

Výhoda ready made společností

Výhodou ready made společnosti a založení společností s. r. o. na klíč je ušetření času, nervů a mnohdy i nákladů. Profesionálové zabývající se zakládáním společností a prodejem ready made společností se totiž postarají o vše. Vyřídí za potřebné dokumenty či běhání po úřadech a vám tak zůstanou jediné dvě povinnosti. Za prvé budete se muset vyslovit se svým přáním podoby společnosti a za druhé budete muset podepsat patřičné dokumenty. Svoji společnost můžete získat bez jediné osobní návštěvy či schůzky. Založení s. r. o. můžete zařídit prostřednictvím mailu nebo telefonu.

Tip na článek:  Vlastní společnost snadno a rychle

Kdo vám může pomoci?

O vaši novou firmu se vám postarají profesionálové ze společnosti Companies.cz, s. r. o. Prodej firem zahájila roku 2003, kdy začala působit na našem trhu. Společnost byla od samého začátku podporována službami advokátní kanceláře ŽIŽKA & PARTNERS, firmou jednoho ze zakladatelů. Vše je tak dotaženo do posledního detailu i v otázce práva. Díky podpoře mateřské společnosti je společnost poskytující firmy na prodej schopna nabídnout celé portfolio služeb spojených s podnikáním.

Zajímavé příspěvky z rubriky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.