Poskytovatelé půjček se dělí na ty, kteří chtějí klientům pomoci, nic neskrývají a účtují jen ty poplatky, které byly dohodnuty, a na ty firmy, které férové jednání jen předstírají a jejichž cílem je klienta takzvaně oškubat. Pokud si potřebujete půjčit, těm druhým se zdaleka vyhněte. Na internetu najdete nejen popis jednotlivých půjček a jejich podmínek, ale můžete si najít recenze, jak na konkrétní půjčku, tak i na nebankovní instituci, která úvěr poskytuje,

Ale ani u těch čestných poskytovatelů nemají všichni klienti zcela stejné podmínky. Pokud si potřebujete půjčit peníze, ale nemůžete prokázat pravidelný příjem třeba jen proto, že jste osoba samostatně výdělečně činná a vaše příjmy jsou jen nahodilé, musíte si vybrat půjčku, kde doložení příjmu není nutné. Další diskvalifikací může být třeba fakt, že je žadatel ve zkušební nebo výpovědní lhůtě, takže nesplňuje běžné podmínky pro získání klasické hotovostní půjčky. Tím pravým řešením je pro ně nebankovní půjčka bez doložení příjmu.

Tip na článek:  SMS půjčka – řešení pro všechny, kteří jsou po vánocích bez peněz

Jiná skupiny žadatelů o úvěr zase nemá vhodného ručitele, což bývá někdy nutnou podmínkou pro získání vyššího úvěru.  U nebankovních poskytovatelů půjček se najde řešení pro každého. Momentálně takto můžete získat částky nejčastěji ve výši 5 000 až po 15 000 Kč, přičemž nemusíte dokládat svůj příjem a nehrozí vám ani nahlížení do úvěrových registrů, nebo povinnost mít ručitele. Šance získat takovou půjčku je poměrně velká, ale vyšší jsou i náklady na půjčku. Pokud ručitele máte, můžete si takto půjčit třeba i milion korun či více. Některé společnosti místo ručitele vyžadují jištění úvěru nemovitostí žadatele.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *