SMS půjčka

Během období Vánoc a po novoročních oslavách dostává naše peněženka včetně bankovního konta pořádně zabrat. Mnoho z nás se tak své první lednové výplaty takřka nemůže dočkat. Pokud je to i váš případ a na bankovním kontě vám neustále svítí nula nebo dokonce bliká záporné číslo, pak nepřestávejte číst následující řádky. Prozradíme vám, jak funguje půjčka před výplatou, díky které získáte finanční injekci snadno a rychle.

Půjčka před výplatou vyřeší nejeden zapeklitý problém

SMS půjčka patří mezi velmi oblíbené finanční produkty, o které lze zažádat pěkně z pohodlí svého domova a to jednoduše zasláním jedné SMS zprávy nebo prostřednictvím internetového formuláře. Stačí vyplnit základní údaje o své osobě, navolit si konkrétní výši půjčky, ale i dobu splatnosti a počkat si na zprávu o jejím potvrzení. Tuto informaci zpravidla obdržíte obratem ihned po odeslání SMS zprávy nebo online žádosti. Taková blesková půjčka ihned vyřeší váš problém v podobě nezaplaceného nájmu nebo faktury od telefonního operátora, která může v případě okamžitého nezaplacení dorůst do obřích rozměrů.

Tip na článek:  Požární bezpečnost by měla být jedním z hlavních pilířů společnosti

Kolik a na jak dlouho si můžu půjčit?

Prostřednicím online formuláře si můžete navolit částku od 1000, až po 4 999 Kč a to na dobu 7 až 28 dnů. Jakmile zvolíte konkrétní parametry, ihned uvidíte, na kolik vás půjčka ve výsledku „vyjde“ a kolik tedy budete muset společnosti vrátit. Pokud máte problémy s termínem splatnosti, neschovávejte „hlavu do písku“ a raději zástupce společnosti kontaktujte s prosbou o prodloužení tohoto termínu. V této situaci je nutno zaplatit alespoň poplatek za poskytnutí půjčky a následně se domluvit na jiném datu, ke kterému zbývající finance vrátíte. V případě, že byste tento termín ignorovali, počítejte s nemalou smluvní pokutou, která je součástí všeobecných obchodních podmínek uveřejněných přímo na stránkách společnosti.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *