Xbox

Sedí vaše děti celý den u počítače? Brouzdají po různých a vám neznámých stránkách? Hrají hry a nechodí ven? Bojíte se o jejich zdraví? Pak byste měli zbystřit. V dnešní době se totiž i z hraní počítačových her může stát zdravá záležitost. Slyšeli jste již o nové konzoli Xbox One Kinect?
V dnešní moderní době většina z nás upírá zrak k technologiím. Rádi sledujeme vysílání v televizi, rádi si pouštíme filmy a hudbu a ještě raději zaplňujeme svoje volno do posledního puntíku propracovanými hrami, které nás přenesou do jiného světa a díky kterým se z nás stávají akční superhrdinové či fantasy postavy. S novou konzolí Xbox One, dech beroucí grafikou a pokročilými funkcemi si vy či vaše děti užijí svoji hru ještě více.

Jak zdravě hrát?

Dříve, než si řekneme něco o Xbox One, měli bychom si říci, jak zdravě hrát a jak je vůbec možné, aby se i hraní počítačových her stalo zdravou záležitostí. Je to jednoduché. Stačí jen dodržovat několik základních pravidel a pořídit si kvalitní relaxační hru s dobrou grafikou, jež nekazí váš zrak.

Správné sezení
V první řadě je potřeba, aby vaše dítě drželo při hraní správnou pozici. Je to stejné jako u sezení u počítače, u televize i u obyčejného stolu. Špatná pozice je nejen nezdravá, ale i nepohodlná. Možná se vám ze začátku bude zdát, že se vám tak sedí dobře, ale po čase začnete vy nebo vaše děti trpět bolestmi zad. Pokud má být hraní hry relaxační záležitostí, nesmí vás při jejím hraní nic bolet, a proto je důležité sedět pohodlně.

Pauzy při hraní
Důležité je, aby si vaše dítě dávalo při hraní pauzy. Nemůže přeci sedět u televize či PC celý den a noc bez přestávky. Je potřeba dávat si v pravidelných intervalech pauzy.

Tip na článek:  Dětské hračky – víte, jak je vybírat?

Zdravá svačinka
Pauzy jsou dobré na zdravé svačinky a dodržování pitného režimu. Pokud chcete, aby vaše dítko bylo i přes hraní her zdravé a v kondici, pak mu sem tam raději udělejte svačinku sami. Děti jinak při hraní většinou pojídají sladkosti a brambůrky a navíc často zapomínají dodržovat pitný režim. Všechny tyto drobné rady vám pomohou předejít zničenému zdraví vašich děti, výskytu bolestivých zranění či psychických patologií.

Představení Xbox One

Xbox One je konzole nové generace vytvořená společností Microsoft. Díky novému Xboxu si budete moci vychutnat vaši oblíbenou hru sami, se svými přáteli nebo s lidmi z celého světa. Stačí zapojit Xbox k televizi a rozdělit její obrazovku nebo se připojit na internet a hrát s kýmkoli z celého světa.

Čím vás nový Xbox oslní?

Xbox One láká své obdivovatele na 3D Blu-ray mechaniku. Z vašeho pokoje či obývacího pokoje se tak stane multimediální centrum. Dalšími atraktivními prvky jsou pevný disk o 500GB, inovativní ovladač, perfektní a atraktivní design a podpora senzoru Kinect. Díky tomu si na svém nové Xboxu můžete spustit jakoukoli vaši oblíbenou hru, a to bez nepříjemného cukání, nastavování, pády a následné restarty.

Xbox One Kinect

Nový Xbox One vás potěší senzorem Kinect. Ten je vybaven mikrofony, kamerami a čidly. Tyto prvky spolu s pokročilým softwarem vyhodnocují pohyby a hlasové pokyny hráče. Každý hráč si může sám vybrat postavu a tu pak pomocí hlasu a vlastních gest ovládat a ovlivňovat celou hru.

Zaklínač 3

Současným žhavým kandidátem nejlepší hry tohoto roku je Zaklínač 3. A navíc na novém Xbox One Kinect Zaklínač 3 zapůsobí ještě mnohem více. Otevřený svět hry, množství úkolů pro zabavení a nepřátel pro zdolávání, dech beroucí grafika vás uchvátí a vy se budete moci do hry zcela ponořit.

Díky společnosti DATART, která nám konzoli zapůjčila, jsme si ji mohli sami vyzkoušet a napsat článek s našimi osobními zkušenostmi.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *