Car Mercedes Benz Auto Automotive  - CatKosianok / Pixabay

Prodej již nepotřebného vozu přes bazary bývá obvykle časově velmi náročný a při výkupu automobilu v bazarech zase můžete tratit i desítky tisíc. Stačí však přistoupit na jeden šikovný kompromis.

Existuj totiž firmy, pro něž je výkup a likvidace vozidel doslova denním chlebem. Specializují se na tento specifický segment trhu a dokáží nabídnout opravdu profesionální služby. Ovšem pouze v případě, že víte, na co si dát pozor.

O ceně se nikdy nedomlouvejte až na místě

Máte vyhlédnutého specialistu, ale ten se s vámi odmítá bavit o jakékoliv přibližné ceně vašeho automobilu? Na něco takového rozhodně nepřistupujte. Alespoň orientační cena by měla být podmínkou jakékoliv plnohodnotné spolupráce.

A od výsledné ceny odečteme ještě…

Odtah vozidla zcela jistě něco stojí. A zaplatit je třeba i obchodní zástupce. Ovšem spolehliví experti si tohle všechno berou tzv. na své triko.“ Nemusíte se tedy bát, že ze svazku obdržených bankovek budete muset vzápětí odpočítat nějaké poplatky. Co držíte v ruce, to musí být už definitivně vaše. A bez výjimek.

Tip na článek:  Vhodně zvolená dlažba a obklady dopřejí vaší domácnosti elegantní vzhled. Jak vybírat?

Vozidlo musíte dovézt…

Tak to v žádném případě. Předávání automobilu na předem domluveném místě je spolehlivým žroutem času i peněz. Dobrý výkup vozidla vás o nic z toho nepřipraví. Obchodníci dorazí za vámi, a to po celé ČR. A nebudou si stěžovat na odlehlost vaší lokality nebo ucpané dálnice…

My vykupujeme jen…

Na současném trhu má každé motorové vozidlo svou hodnotu. A to dokonce i zcela nepojízdný vrak nebo firemní kousek s obřím nájezdem kilometrů. Nabídnout můžete vše – osobní, firemní, stavební či užitková vozidla a samozřejmě i veterány, s nimiž by bylo na úřadech více práce než užitku.

Všechny výhody na jednom místě

Společnost Zahotove.cz se dokáže profesionálně chopit likvidace auta v Praze i jinde po ČR se všemi výše zmíněnými pozitivy. Výkupní cenu budete znát dopředu, přijedou za vámi až domů, peníze předají na ruku a bát se nemusíte ani žádných skrytých poplatků. Vyzkoušejte to – a uvidíte sami.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *