Zatímco několik minulých let hrálo do karet minimalismu, letos se situace chystá konečně obracet. Začínáme si uvědomovat, jak důležité je spojení s přírodou – i to, že v přirozeném prostředí se nám mnohem lépe pracuje.

Je prokázáno, že vyšší pracovní výkony nám zajistí jen okolí, v němž se cítíme příjemně. Sterilní formálnost neoslní, ovšem přeplněnost barvami a tvary je mnohdy ještě horší. Pojďme se tedy podívat na to, jak se nábytkové trendy pro rok 2020 zaměřily třeba na kancelářské židle a jim podobné.

Jednobarevnost roztříštěná nápaditými detaily

Trendy se ohýbají a letos to platí opravdu doslova. Módní jsou nejrůznější obloučky – tedy žádné ostré hrany, kopírující rohy místnosti a hrozící zraněním při neopatrném průchodu. Naopak. Nábytek si dává za úkol svěřené prostředí zjemnit a dodat mu pořádnou porci harmonie.

V kancelářském prostředí tak oblíbenou černou nebo šedivou osvěžují např. velké područky ve výrazné barvě či výrazné textury v opěrné části. A stejné poučky platí i pro konferenční židle, u nichž je kýžený první dojem ještě mnohem důležitější. V žádném případě však nesmí být upozaděno pohodlí.

Tip na článek:  Dětský pokoj: bezpečné místo na hraní

Pestrost a jemnost aneb výbava pro děti

A věřte nebo ne, stejně jsou na tom i dětské židle. Zapomeňte na pestrobarevné potisky na nekvalitní látce. Mnohem lepší služby vám udělá jednobarevný samet či jiný příjemný materiál, doplněný např. barevným polštářkem nebo jinou ozdobou. Již tak barvami zavalený prostor dětského pokoje se tak nebude muset potýkat s další výzvou a dětské mysli to jen a jen prospěje.

Nechte se inspirovat výrobky od skutečných mistrů svého oboru třeba v bohaté nabídce e-shopu Primazidle.cz. Ale na výběr nebudete mít jen nejrůznější typy standardního posezení. Ve hře jsou třeba i konferenční a jídelní stoly, sedací vaky apod. Propracované designové řady pro fajnšmekry jsou samozřejmostí, stejně jako rychlé dodání a přívětivé ceny.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..