Jak na nespavost, podrážděnost a deprese? Známe účinný lék!

Připadá vám, že během noci nezamhouříte ani oko? Máte problémy s usínáním nebo naopak ranním vstáváním? Okolí se vás bojí pozdravit, aby se nesetkalo s podrážděnou odezvou nebo plačtivým výstupem? Sužují vás deprese a jste věčně unavení? Nic nestíháte a vaše roztržitost má negativní dopady na pracovní výsledky? Pokud jste alespoň na jednu z otázek odpověděli kladně, pak vám poradíme, jak s těmito problémy efektivně bojovat bez využití psychofarmak nebo návštěvy psychologa.

Účinná přírodní léčba

Tou nejefektivnější cestou je přijmout pomoc od Matky přírody. Proč se zbytečně ládovat prášky na spaní nebo uklidňujícími léky, když existují přírodní přípravky, jež mohou navodit pocit klidu, pohody a zároveň přispět ke klidné noci, po které se budete cítit odpočatí a plní energie? Tímto přírodním zázrakem je přípravek Tryptosen, který obsahuje 25 miligramů Kozlíku lékařského a účinnou aminokyselinu s názvem L-tryptofan.

Tip na článek:  Kontaktní čočky jsou čím dál oblíbenější. Víte, proč tomu tak je?

Rychlé usnutí a kvalitní spánek vám zajistí černý kratom z e-shopu Nejlepsikratom.cz

Zázrak jménem Kozlík lékařský

Že jste o této rostlince doposud ještě neslyšeli? Pak vás seznámíme s pozitivními účinky, kterých můžete dennodenně využívat. Příznivých dopadů na lidský organismus je u kozlíku využíváno již od nepaměti. Tato rostlinka totiž slouží k udržení dobrého spánku, může vás zbavit nespavosti, deprese, ale i podrážděnosti nebo roztěkanosti. Zároveň odbourává nervozitu, žaludeční křeče, nadýmání nebo pocity strachu.

K čemu je dobrá aminokyselina L-tryptofan?

Součástí přípravku Tryptosen je kromě Kozlíku lékařského také L-tryptofan, který představuje aminokyselinu, jež je nezbytná pro biosyntézu serotoninu v těle. Serotonin ovlivňuje procesy, které stojí za vznikem nálad. V případě jeho nedostatku člověk propadá depresivním stavům, může se u něj projevit podrážděnost, která dokonce může v krajním případě vyústit také v agresivitu. Přípravek Tryptosen zakoupíte od společnosti Naturvita a. s., která patří k předním producentům cenově dostupných potravinových doplňků v České republice. Celý sortiment je prodáván v síti lékáren a prodejen s výrobky pro zdravou výživu.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *