Určitě se společně shodneme na tom, že po dvaceti letech v manželství už to ve vaší ložnici nevypadá jako dříve. Momenty překvapení, prvotní vášeň a očekávání s přibývajícími léty vyprchaly a místo intimních chvilek řešíte práci, děti, stárnoucí rodiče, hypotéky a půjčky. Není se čemu divit, že postelové hrátky stojí tak nějak na okraji našich zájmů. Bohužel nedostatek intimností může vztah zcela rozvrátit a dovést jej do záhuby. Začněte proto bojovat dříve, než bude pozdě! Ne, opravdu vás neženeme do ordinací lékařů ani provozoven lékárníků. Máme pro vás jeden přírodní tip, který vám pomůže v ložnici rozdmýchat nový žár vášně. Tímto tipem je bylinka s názvem kotvičník zemní, které budou věnovány následující řádky.

Kotvičník původem středomořský

První zmínky o rostlince pocházejí z dávných dob a objevují se někde v okolí Středozemního moře, odkud se postupem času rozšířily k Blízkému Východu. Objevily se také u našich slovenských sousedů a nyní se pěstují prakticky na celém světě, včetně Oceánie, či jiných míst, kde byste tuto teplomilnou rostlinu třeba vůbec nečekali. Kotvičník v sobě ukrývá bohatou zásobu cenných vitamínů a minerálů, které jsou pro správné fungování lidského těla zcela nezbytné. Kromě toho, že dokáže snížit hladinu nebezpečného cholesterolu, také zlepšuje průchodnost cév a příznivě působí na celý kardiovaskulární systém. A to ještě zdaleka není vše.

Tip na článek:  Stimulen - přírodní doplněk stravy pro vaši krásu a zdraví od Naturvita

Pravidelnost jako základ úspěchu

Kotvičník zemní dosahuje nejlepších výsledků zejména v našich ložnicích. Jeho pravidelné užívání totiž zvyšuje libido mužů i žen, zlepšuje prostatismus u mladších mužů a perfektních výsledků dosahují také starší páni, jež kotvičník pravidelně užívají. U žen podporuje tvorbu estrogenu, zmírňuje klimakterické obtíže a přináší do ložnic novu vášeň i škálu netradičních zážitků. Základem úspěchu je ale pravidelnost užívání. Kotvičník lze užívat v podobě odvaru z čerstvých či nasušených rostlin, ale třeba také v rámci silného extraktu či v tabletové formě.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *