Adhesive Tape Fix Diy Hobby  - Juhele / Pixabay

Možná se vedle hory potřebných krabic a měkkých protinárazových výplní zdá role lepící pásky už jen jako nepotřebná maličkost. A přitom právě ona může rozhodnout o tom, v jakém stavu vaše zásilka k zákazníkovi dorazí, případně kolik problémů budete při jejím balení mít.

S vhodnými nástroji lze i tu nejtěžší práci zvládnout snadněji – to vám potvrdí každý zkušený řemeslník. A s balením materiálu či hotových výrobků je to zrovna tak. Právě proto existují na trhu speciální lepící pásky, které si poradí třeba i se zaprášeným povrchem nebo nahradí samolepící štítky s adresou, čím vám ušetří zároveň i cenný čas.

Není páska jako páska aneb profesionální rady pro správné balení

Pokud se použitá „izolepa“ začne z balíku odlepovat, čeká vás navíc spousta práce, zbytečně promrhaného času a samozřejmě také nervů. A ne vždy vám za to peníze, ušetřené nákupem těch nejlevnějších balíkových pomocnic, skutečně stojí.

V zásadě platí, že s klasickou průhlednou lepící páskou si vystačíte tehdy, když potřebujete zabalit standardní krabici nízké váhy nebo se právě věnujete třeba balení dárků. Ovšem i na obyčejné krabici vypadá lepící páska s potiskem vaší firmy mnohem lépe a atraktivněji. Už balící samolepící pásky vám život výrazně usnadní:

  • perfektně zabezpečí cokoliv papíru,
  • poradí si i s těžkými krabicemi,
  • poslouží jako štítek pro adresu (můžete na ně psát),
  • poslouží i jako ekologické pomůcka pro zdravotně nezávadné balení potravin.
Tip na článek:  Kvalitní ložiska všech druhů za dobré ceny

Ovšem existují i speciální lepící pásky třeba pro opravu letových motorů 🙂 Ale zpět k balení. Například ta oboustranná vám pomůže bezpečně slepit k sobě více krabic, ta s vodící tkaninou pak zabezpečí i opravdu těžké náklady.

Zeptejte se specialistů

Nejste si jistí, jaký typ by vyhovoval právě vám? Firma Jarico se průmyslovými obaly a příbuznými službami zabývá už od roku 1994. Poskytuje velkoobchod i maloobchod a najdete tu vhodné lepící pásky a další obaly pro prakticky jakékoliv podnikatelské odvětví. Stačí si vybrat na webu Jarico.cz, kde zakoupíte mimo jiné i sortiment se zaměřením na čistící a hygienické potřeby nebo speciální dárkové či gastro obaly.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *