Práce s Excelem představuje v dnešní době nedílnou součást většiny povolání, tedy zvláště těch, kde se pracuje s počítačem. Umět vytvářet tabulky a nezaleknout se základních funkcí představuje při hledání místa a dlouhodobém uplatnění na trhu nespornou výhodu. Jenže kde takové znalosti a zkušenosti získat?

Excel – základ práce s počítačem

Ať už zaměstnání teprve hledáte, nebo jste u svého zaměstnavatele zaměstnáni již nějakou dobu, pravděpodobně jste se na pracovním pohovoru či v průběhu výkonu svého povolání setkali s požadavkem, abyste se naučili pracovat s Excelem. Pro mnohé z vás tento požadavek nepředstavoval žádný problém, jenže pro jiné je celkově práce s počítačem, natož pak práce s Excelem oříšek. Velké množství lidí si tak klade otázku, jak a kde se naučit s Excelem pracovat.

Řešení v podobě osobního školení

Chce-li se člověk naučit novým věcem, nabízí se mu vždy dvě řešení. Prvním z nich je možnost samouky, tedy vyzkoušet se naučit všechno sám. Druhým řešením je pak pomoc dalšího člověka. Ona druhá možnost má mnoho variant, jednou z nich je osobní školení, a přináší řadu výhod. V prvé řadě takové školení a kurzy, např. Excel pro začátečníky, vedou zkušení odborníci, kteří dané věci rozumí a kteří vám dokážou předat svoje znalosti, rady a tipy, díky nimž Excel zvládnete i vy. V druhé řadě tak ušetříte nejen svůj čas, který byste strávili učením, ale také svoje nervy.

Tip na článek:  Jak ušetřit při koupi notebooku?

Kdo vám pomůže?

Pokud se toužíte vzdělat, a to nejen v oblasti Excelu, ale zajímají vás i kontingenční tabulky, vykládání horoskopu nebo něco úplně jiného, pak vás nyní čeká výběr kurzu. A protože nabídka na trhu je skutečně nepřeberná, máme pro vás tip, kterým je internetový web a blog VímVíc. Tento portál nabízí desítky kvalitních online video kurzů, počínaje programováním a ovládáním kancelářských aplikací (viz několikráte zmíněný Excel) přes horoskop a konče jazykovými kurzy a kurzy osobního rozvoje.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *