Titulek tohoto článku zní pravděpodobně dosti pesimisticky, ve skutečnosti ovšem není tak hrozný, jak na první pohled vypadá. S erektilní dysfunkcí se během života skutečně setká zhruba každý druhý muž. Více, než polovina z nich ovšem dokáže nepříjemnou situaci vyřešit bez pomoci odborníka či návštěvy lékaře. Pokud se již muž k návštěvě odborníka uchýlí, musíme zmínit, že jeho problémy vymizí zhruba v 82 % procentech případů. Ale pánové, nesmutněte! Problémy v posteli vás nemusí nutně dohnat do ordinace lékaře. Máme pro vás 3 rady, jak se opět dostat do formy.

Zbavte se stresu a naučte se odpočívat

Za značnou část problémů s erekcí může stres, kterému jsme dennodenně vystaveni. Stresové vypětí na pracovišti, stres po cestě domů i v domácím prostředí, nás jednoduše nenechá vypnout a naladit se pozdě večer na tu správnou erotickou vlnu. Do postele tak padáme unavení, vyčerpaní a bez nálady i chuti pouštět se do milostných hrátek. Aby tomu tak nebylo, zkuste hodinu nebo dvě před odchodem do ložnice vypnout, vyčistit hlavu a navnadit myšlenky na vidinu příjemně stráveného večera a noci.

Tip na článek:  Na únavu lze vyzrát i přírodními prostředky

Nebojte se změny a experimentů

Vyměňte rozvrzanou postel za kuchyňskou linku, hodinový hotel nebo převlékací kabinku. Že nejste žádní puberťáci? Ale jděte! Povyrazit si sem tam z kopýtka ještě nikdy nikoho nezabilo. Navnadit se můžete také přírodními afrodisiaky a ukuchtit z nich nějakou pořádnou dobrotu. No jen řekněte, která žena odolá lahodné večeři při svíčkách, kterou speciálně pro ni připraví její drahá polovička? A když už bude opravdu nejhůř, pomoci může i viagra bez receptu, kterou mějte po ruce vždy, jako onu pomyslnou „krabičku poslední záchrany“. Věříme, že s prvními jarními paprsky se do vaší ložnice vloudí také nová vášeň a chuť pouštět se do nových věcí a erotických experimentů!

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *