Nebankovní segment dokáže bankovním domům konkurovat stále více. A to nejenom tím, že je spojený s jednoduchým získáním peněz. Je to také tím, že se zde nachází řada společností, u kterých můžeme žádat o různé druhy úvěrů. Jedním z těch, který si představíme, je i půjčka Pronto. Zajímavý úvěrový produkt, u kterého si můžeme půjčit třeba už jenom částku ve výši 5 000 Kč. Tato nízká suma však není jedinou možností. Pokud potřebujeme více, není to taktéž žádný problém. Maximum, které je k dispozici, je 100 000 korun českých. A délka splácení? V rozmezí 12 – 48 měsíců. I zde je konkrétní volba na nás samotných.

Jak proběhne vyřízení?

Prvním krokem je samozřejmě zvolit si kombinaci částky a daného splácení. Jakmile je vše hotovo, můžete provést registraci a následně se pomocí přístupových hesel přihlásíte do systému. Zde už může být Pronto půjčka pro nezaměstnané, ale i pro celou řadu jiných žadatelů jednoduše potvrzena. V tu chvíli se spouští také schvalovací proces, který souvisí se základním ověřením vás jako žadatelů. Pokud je v dané chvíli vše v pořádku, znamená to pro vás jediné. Do dvou dnů můžete očekávat, že vám budou na váš bankovní účet odeslány požadované finanční prostředky. Využít je můžete libovolným způsobem.

Tip na článek:  Jděte za svým snem a pořiďte si ready made s. r. o.

Kdo může peníze získat?

Aby byla vaše žádost vyhodnocena pozitivně, je nutné splnit několik základních podmínek, které se k ní vážou. O jaké konkrétně se jedná? V první řadě musíte být plnoletí, mít tuzemské občanství, stejně jako musíte v naší zemi i bydlet. Aby byla naše Pronto půjčka recenze objektivní, musíme říci i to, že další podmínkou je nutnost zaměstnaneckého, nebo podnikatelského příjmu. Jakmile i toto splňujete, je třeba vlastnit bankovní účet, mobilní telefon a email. Pokud zároveň nejste v exekuci, dá se říci, že pozitivnímu schválení vašeho úvěru skutečně už nic nebrání a peníze tak mohou být vaše.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *