Nebankovní segment dokáže bankovním domům konkurovat stále více. A to nejenom tím, že je spojený s jednoduchým získáním peněz. Je to také tím, že se zde nachází řada společností, u kterých můžeme žádat o různé druhy úvěrů. Jedním z těch, který si představíme, je i půjčka Pronto. Zajímavý úvěrový produkt, u kterého si můžeme půjčit třeba už jenom částku ve výši 5 000 Kč. Tato nízká suma však není jedinou možností. Pokud potřebujeme více, není to taktéž žádný problém. Maximum, které je k dispozici, je 100 000 korun českých. A délka splácení? V rozmezí 12 – 48 měsíců. I zde je konkrétní volba na nás samotných.

Jak proběhne vyřízení?

Prvním krokem je samozřejmě zvolit si kombinaci částky a daného splácení. Jakmile je vše hotovo, můžete provést registraci a následně se pomocí přístupových hesel přihlásíte do systému. Zde už může být Pronto půjčka pro nezaměstnané, ale i pro celou řadu jiných žadatelů jednoduše potvrzena. V tu chvíli se spouští také schvalovací proces, který souvisí se základním ověřením vás jako žadatelů. Pokud je v dané chvíli vše v pořádku, znamená to pro vás jediné. Do dvou dnů můžete očekávat, že vám budou na váš bankovní účet odeslány požadované finanční prostředky. Využít je můžete libovolným způsobem.

Kdo může peníze získat?

Aby byla vaše žádost vyhodnocena pozitivně, je nutné splnit několik základních podmínek, které se k ní vážou. O jaké konkrétně se jedná? V první řadě musíte být plnoletí, mít tuzemské občanství, stejně jako musíte v naší zemi i bydlet. Aby byla naše Pronto půjčka recenze objektivní, musíme říci i to, že další podmínkou je nutnost zaměstnaneckého, nebo podnikatelského příjmu. Jakmile i toto splňujete, je třeba vlastnit bankovní účet, mobilní telefon a email. Pokud zároveň nejste v exekuci, dá se říci, že pozitivnímu schválení vašeho úvěru skutečně už nic nebrání a peníze tak mohou být vaše.

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..