Pokud bydlíte v Ostravě či okolí Severní Moravy, s největší pravděpodobností jste již o společnosti METALLURGICAL & STEEL SERVICE s.r.o. někdy slyšeli. Společnost na našem trhu působí již od roku 2006, právoplatně se tudíž může zapsat mezi zkušené hráče na trhu. Do sortimentu společnosti patří poskytování rozmanitých služeb – od zámečnictví přes stěhování strojů, až po dodávku a montáž potrubních rozvodů vody, vzduchu, páry, kondenzátu, topení, zemních a technických plynů. Ovšem portfolio firmy je ještě mnohem bohatší a komplexnější. Pojďme se na něj proto detailně podívat.

Na ocelové konstrukce jsou opravdoví odborníci

Kromě výše uvedeného spadá do kompetencí společností také výroba ocelových konstrukcí a jejich následná montáž. Společnost v nejvyšší možné kvalitě zhotoví haly, přístavby, vestavky, ale třeba i plošiny, schodiště, lávky, zábradlí nebo dokonce koncertní pódia. Mezi její konkurenční výhodu patří též montáž jeřábových drah, jejichž realizace je občas značně ztížená díky zhoršené dostupnosti. Konstrukce jsou firmou nejen vyrobeny a smontovány, opatřeny jsou též kvalitním a dlouhotrvajícím nátěrem. Veškeré svářečské práce provádějí zkušení svářeči s odbornou certifikací, kteří prošli náročným výcvikem a úředními zkouškami.

Tip na článek:  Zjednodušte si příjezd domů! Pořiďte si garážová vrata s pohonem

Nenechte si nic slibovat, sami firmu vyzkoušejte!

Pokud služby společnosti využijete, neváhejte ji obratem kontaktovat. Zkušení odborníci si vyslechnou vaše představy a požadavky, objektivně situaci zhodnotí a navrhnou optimální způsob realizace. Společnost poskytuje komplexní služby té nejvyšší kvality, díky čemuž se jejich portfolio spokojených klientů neustále rozrůstá. Nevěříte? Přesvědčte se sami a kontaktujte zástupce společnosti METALLURGICAL & STEEL SERVICE s.r.o. třeba ještě dnes!

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *