Hledáte spolehlivou a solidní taxislužbu? Taxi Kladno, Vás přepraví po Kladně, nebo z Kladna kamkoli po České republice? Taxislužba – Taxi Transport Kladno je založena na kvalitním přepravním servisu, máme v daném oboru dostatek potřebných zkušeností, nejdůležitější je pro nás vaše pohodlí a bezpečnost. Vozy jsou vždy v dobrém technickém stavu, čisté a voňavé. Udržujeme naše poskytované taxi služby na co nejvyšší úrovni, proto se u taxi Kladno nesetkáte s předražováním jízdného, vždy zaplatíte jen skutečnou ujetou vzdálenost s cenami z ceníku na i ve vozidle taxi. V žádném z našich vozů taxi, nenajdete turbo ani jiné podobné zařízení pro zdražování jízdného. U transferů po ČR, znáte cenu ještě před jízdou.

V taxi VW Passat 3c mohou zákazníci platit svými platebními kartami Mastercard a Visa. Vůz je vybaven moderním platebním terminálem mPOS pro přijímání platebních karet, jak klasických tak bezkontaktních. V letních měsících vám zpříjemníme jízdu dvouzónovou klimatizací. Reprezentativní vzhled vozu a zatmavená okna přidávají na exkluzivitě.

Tip na článek:  SEO analýzy

Řidiči jsou vyškolení profesionálové s danou praxí v přepravě osob, s příjemným vystupováním a profesionální diskrétností. Jejich úkolem je Vás i vaše zavazadla přepravit bezpečně na jakékoli místo určení v České republice.

Přepravíme Vás, do hotelu, na obchodní jednání, konferenci, do divadla, na Letiště, atd.

Taxi service:

  • Taxislužba
  • Smluvní taxi
  • Drink taxi
  • Kurýr taxi
  • Airport taxi

U veškerých námi nabízených služeb, si můžete být jisti naší diskrétností. Neváhejte, nás kontaktovat na telefonním čísle Taxi Kladno +420 733 407 707.

Taxislužba TAXI Transport:
Volejte nonstop: +420 733 407 707
Email: taxitransporteu@email.cz
Web: www.taxitransport.eu
Facebook: https://www.facebook.com/taxitransport.eu

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *