Pomaturitní studium

Máte za sebou střední školu i maturitu, chtěli byste se dále vzdělávat a dát tak dobrý základ své kariéře, vás však bohužel na vysokou školu nepřijali? Nevěšte hlavu, nejde o konec vašich plánů a už vůbec nejde o konec vašeho života. Nový směr vám může dát pomaturitní studium, které může také zachránit vaši budoucí kariéru.

Pomaturitní studium se může stát zajímavou možností v případě, že se nedostanete na vysokou školu. Kromě získání nových zkušeností a znalostí získáte i další výhody.

Výhody pomaturitního studia

Díky pomaturitnímu studiu si prodloužíte status studenta, který bude platit po celý rok. Budete tak zproštěni placení zdravotního či sociálního pojištění. K tomu získáte ISIC kartu, která vám zajistí množství slev a výhod poskytovaných všem studentům. Další výhodou je možnost zúčastnit se poznávacího zájezdu do zahraničí a také možnost navštěvovat kulturní akce v daném cizím jazyce.

Tip na článek:  Jaké bude Firemní vzdělávání v roce 2017?

Pomaturitní studium Jipka

Pokud bydlíte v hlavním městě anebo byste se sem rádi přestěhovali, bude pro vaše pomaturitní studium Praha tím pravým. Vhodnou variantou se vám může stát jazyková škola Jipka, která vám nabídne studium v pěti jazycích. Na Jipce tak můžete pilovat, vylepšovat a procvičovat svoji angličtinu, francouzštinu, němčinu, španělštinu i ruštinu.

Na jazykové škole Jipka si můžete vybrat 3 cenové varianty: BASIC, ALL INCLUSIVE a VIP. U posledních dvou uvedených variant získáte doplňkový kurz dle vlastního výběru zdarma, u varianty BASIC jej získáte se slevou. Pokud navíc do 30. 9. student předloží potvrzení o přijetí na veřejnou vysokou školu, bude mu vráceno zaplacené školné.

Intenzivní příprava na mezinárodní zkoušky

Studium s českými i rodilými lektory představuje intenzivní přípravu k získání jazykového certifikátu (KET, PET, FCE, CAE). V rámci pomaturitního studia se tedy lze připravit k mezinárodně uznávaným zkouškám a otevřít si tak dveře do celého světa.

Zajímavé příspěvky z rubriky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *