brown wooden house near green trees during daytime

Stavíte nový domov, nebo rekonstruujete? Pak jistě přemýšlíte, jak bude vypadat. I když máte nějakou ideu, je dobré, aby vám s ní pomohl někdo, kdo se v oboru pohybuje, zná trendy a vychytávky, má i nadhled. Jak si vyberete architekta?

Jak vybrat architekta?

Jaké služby vám nabízí architekt? Někdo si myslí, že jde o osobu, která navrhuje umělecké stavby, podílí se na renovaci a údržbě historických budov, vymýšlí koncept neotřelých domů. Ale není to úplně přesné. Architekta lze oslovit, když potřebujete navrhnout dispozice a styl bydlení, vyřešit třeba i úsporné věci. Pokud například hledáte možnost, jak uspořit za elektřinu, příležitost je určitě u osvětlení. A úsporná světla jsou LEDky, takže architekt vymyslí koncept jejich vedení, aby to bylo i estetické. Jak vybrat architekta? Podívejte se, kdo je ve vašem okolí. Zadejte například do vyhledávače „architekt Kolín“.

Architekt Kolín – nabídka

Podívejte se na reference, zkušenosti ostatních vám také pomohou. Mrkněte i na portfolio architekta. Jeho práce vám napoví, jestli souzníte na stejné designové vlně. Uvidíte, na co se architekt zaměřuje. Vodítkem vám může být, když například umí řešit menší dispozice a vy bydlíte v 1+kk. Architekt navrhuje, projektuje a spolupracuje se stavebníky. Díky své fundovanosti zná i různé aktivity spojené s byrokracií, poradí vám, jaké úřady si oběhnout, co kde nahlásit nebo na jakou dotaci máte nárok. Protože vy toto děláte možná jednou, dvakrát za život, je logické, že se ve všem nevyznáte. Průvodcem novou stavbou vám bude pan Tomáš Hladík, který má bohaté zkušenosti, na jeho stránkách se můžete podívat, jaké služby nabízí. Už si nemusíte složitě lámat hlavu s tím, jak vybrat architekta. Stačí se podívat na stránky a uvidíte, jestli práce odborníka konvenuje vašim představám.

Tip na článek:  Zařizujeme dětský pokoj snadno, rychle a bezpečně
Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *