Každá žena se snaží pečovat o svoje oblečení co nejlépe. A o oblíbené kousky obzvláště. Mnohé dokáže správně zvolený prací prostředek. Důležité je důkladně prostudovat doporučení od výrobce na štítcích. Ovšem asi v téměř každé skříni se najde módní kousek, kterému několika stránková cedulka opravdu nesluší. A najdou se i tací, kterým cedulka narušuje jejich pocit pohodlí. Speciální nároky na údržbu těchto částí vašeho šatníku se vám tak mohou snadno vytratit z paměti a pokyny, zda prát raději ručně či na kolik stupňů, můžete pouze odhadovat. Ale sebepoctivější péče nezajistí, že na vašich kouscích nebude obnošení patrné po dobu několika let.

Zřejmě každý z nás najde ve své šatní skříni pár kousků, které nosí raději než ty ostatní. Jenže, na našem oblíbeném oblečení se to bohužel podepisuje – vytváří se na něm ošklivě vypadající žmolky, které dávají jasně najevo, že tento konkrétní svetr či úpletové šaty mají ty nejlepší časy už dávno za sebou. Jestli kvůli nim nechcete oblíbený kus vyhodit, pak vyzkoušejte odžmolkovač Orava LR-100. Tento šikovný pomocník si s nepříjemnými „ozdobami“ poradí raz dva, aniž by látku natrhl. Navrátí oděvům zpátky jejich ztracenou krásu, díky němu si tak svého oblečení můžete užívat ještě po dlouhá léta a těšit se z jeho perfektního vzhledu.

Tip na článek:  Víte, kde hledat karosářské díly na vašeho MANa?

Odžmolkovač se jednoduše používá, nastavit u něj můžete různé výšky střihu. Vybaven je odnímatelnou nádobkou na odstřihnuté žmolky, která se jednoduše vyprazdňuje, čištění strojku je tak velmi snadné. Odžmolkovač má zabudovaný i nabíjecí akumulátor, který umožňuje pohodlné používání.

Při výčtu jeho výhod nesmíme zapomenout na jeho vhodnost pro všechny druhy tkanin, není tedy třeba pátrat po různých typech přístrojů pro jednotlivé kusy oblečení.

A mimo to, ho můžete využít i při zkrášlování vaší domácnosti – skvěle poslouží také na odstranění žmolků z koberců.

K dostání je v bílo-červeném nebo bílo-modrém provedení za 299 Kč v e-shopu.

www.orava.euLR100BB

 

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *