Základem každého šatníku jsou trička. Jednoduchá, barevná trička s potiskem nebo i bez něj. Nezáleží na tom, zdali je léto či zima, zdali svítí sluníčko či prší. Trička vždycky patřila, stále patří a i nadále budou patřit k nejpraktičtějším kouskům našich šatníků. Pojďme se proto společně podívat, kde najdete jednoduché a stylové kousky, které se dají snadno a hravě kombinovat.

Základní kámen každého šatníku

Ať už je zima nebo léto, ať už prší nebo svítí sluníčko, základním kamenem každého šatníku vždy bude jednoduché tričko. Důvodů, proč je stěžejním prvkem šatníku zrovna běžné tričko, je mnoho. V prvé řadě, v letních dnech u něj oceníte jeho lehkost a prodyšnost. A naopak v zimě pak takové jednoduché tričko představuje báječnou izolaci před vlezlým chladem a mlhou. Nezáleží ani tak na tom, zdali máte rádi klasická trička s rukávem, nebo jste příznivcem sportovních tílek, sáhnete-li po triku z kvalitní bavlny, nikdy neprohloupíte.

Tip na článek:  Potěšte své klienty milým dárkem

Jednoduchá trička jako praktický i stylový doplněk

Jednoduchá trička jsou báječná hlavně pro svoji všestrannost. Klasické tílko totiž ocení jak sportovci, tak i příznivci stylové módy. Jednobarevné jednoduché triko, zvláště pak bílé či černé barvy, se skvěle hodí k boyfriend riflím či rebelskému křiváku. Pravdou však je, že takové běžné triko se dá výborně kombinovat i s bomberem, riflovou bundou či něžnou tutu sukénkou. Zkrátka řečeno, takovým tričkem nic nezkazíte, ať už jste příznivcem jakéhokoliv stylu.

Tričko doplňte mikinou

A stejně tak jako dokážou být všestranná trička, dokážou být všestranné mikiny. Nejen sportovci a milovníci sportovního stylu v dnešní době ocení kvalitní a hřejivé fleece mikiny, neboť nabídka dnešního trhu je tak pestrá, že si z ní vybere téměř každý. S fleece mikinou lze skvěle kombinovat jak legíny tak i klasické rifle.

Kde hledat?

Pokud sháníte stylové a jednoduché tričko či mikinu a nevíte, kde hledat, pak vám můžeme doporučit www.xfler.cz, kde najdete pestrou nabídku skvěle kombinovatelných kousků.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *