Únikové hry jako fenomén současnosti

Jen si to představte – jste zavření v podivné místnosti. Všude kolem vás se nacházejí věci blíže neidentifikovatelného a nespecifikovatelného původu. Komu patřily? Co s nimi? A jak se vlastně z tohoto podivného místa dostat? Sáhnete na kliku dveří, jež podle šrámů zažily už mnohé, a ony jsou – světe div se – zamčené! Na únik z místnosti máte navíc pouhou jednu hodinu! Zní to jako zlý sen? Omyl! Tohle se skutečně dennodenně děje! Lidé se nechávají dobrovolně zamykat do místností, v nichž mají pouze omezený čas na únik. Únikové hry, neboli escape game, jsou velmi žádanou a vyhledávanou zábavou současnosti! Pojďme se společně podívat, jaké druhy těchto her vlastně existují a jakým způsobem mohou únikové hry Praha oživit třeba i váš teambuilding.

Videohry se těší stále větší popularitě.

Exit Game aneb Jaké dobrodružství si můžete užít?

Pokud se zaměříme na Escape room Praha, pak narazíme na několik druhů týmových her, jež se liší nejen prostředím, ale především hádankami a rébusy, jež vás dokáží ze zamčené místnosti vysvobodit. Prostředí únikových her se mění dle vybraného tématu. Uniknout se můžete pokusit z místnosti připomínající podzemní gangsterské kanceláře, prostoru, jež si v ničem nezadá se strašidelným hřbitovem nebo místnosti, která nápadně připomíná psychiatrickou léčebnu. Tematické prostředí, stejně jako dekorace a jednotlivé nástroje v místnosti umocňují tento jedinečný zážitek, jemuž propadá stále více osob.

Tip na článek:  Příjemné chvíle s hudbou - Orava RP-130

Všechny únikové hry na jednom místě

Protože je únikových her opravdu nepřeberné množství a další neustále přibývají, je mnohdy složité se v nich zorientovat a najít tu, která vám, popřípadě vašemu týmu, bude nejvíce vyhovovat. Proto vznikl portál exitgames.cz, kde naleznete únikové hry realizované na celém území České republiky. Ať už hledáte Exit game Praha s válečnou či hororovou tematikou, nebo exit game s pochmurnou hřbitovní atmosférou, můžete si konkrétní hru vyhledat pomocí interaktivní mapy, jež je součástí portálu exitgames.cz, prostřednictvím kterého je možno hru následně i objednat. Nemusíte tak nikam volat, složitě dohledávat provozovatele dané exit games, vše jednoduše vyřídíte na jedné jediné stránce sdružující všechny únikové hry v České republice.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *