Světlo potřebuje doma každý. Nikdo z nás přeci nechce bloumat po bytě tmou a zakopávat o nábytek. Většina z nás vy však ráda ušetřila i na takové nezbytnosti, jako je osvětlení. Pokud mezi tuto většinu patříte i vy, pak byste měli zapřemýšlet nad pořízením LED osvětlení.

LED osvětlení je nezbytností dnešní doby. Svítí se dnes a denně, ráno i večer v soukromých domech i komerčních prostorách. A takové svícení něco stojí. A nejen proto byly z trhu staženy neúsporné a neekonomické žárovky a ponechání byly pouze zářivky, které šetří mnoho nákladů. Ještě vhodnějším a ekonomičtějším řešením jsou však LED žárovky. Pojďme se proto podívat, jaké výhody vám LED osvětlení nabízí.

Důvody, proč volit LED osvětlení

Existuje celá škála důvodů, proč používat toto osvětlení namísto běžného osvětlení. Jedná se o přednosti a výhody, které LED žárovky nabízejí. Hlavním důvodem využívání jsou jejich náklady. Díky využití tohoto typu osvětlení můžete dosáhnout co nejnižší spotřeby a tím pádem co nejnižších nákladů na spotřebu elektrického proudu. Pravdou je, že s můžete dosáhnout až 80 % snížení nákladů, které běžně platíte za osvětlení. Kolik přesně ušetříte, můžete zjistit s využitím chytrých kalkulaček umístěných na internetu. Jednu takovou najdete například na stránkách IQ energy.

Tip na článek:  Nejenom kancelářské nábytkové trendy pro rok 2020

Výhody osvětlení IQ energy

Včetně toho, že samo LED osvětlení poskytuje mnohé výhody, zářivky IQ energy poskytují ještě pár výhod navíc. V prvé řadě vydávají díky využití technologií COB mnohem méně tepla než zářivky s běžnými technologiemi SMD, které je používáno u běžného LED osvětlení. S osvětlením od IQ energy získáte stabilní světelný výkon a delší životnost, než je u klasického LED osvětlení běžné.

Chcete-li začít šetřit a rozhodli jste se pro pořízení LED žárovek, pak můžete začít šetřit hned dnes. Objednáte-li si osvětlení od IQ energy, bude vám dodáno do 24 hodin.

Zajímavé příspěvky z rubriky

1 komentář

  1. Dobrý den, nevíte, zda ty halogenové žárovky do reflektorů vyzařují nějaké teplo?
    Hledám LEDky, s rozptulem 60 stupňů, s paticí GU5.3.
    taky nechci aby zbytečně zkreslovali barvy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *