Podnikáte v autodopravě? Máte stěhovací firmu nebo se zabýváte logistikou? Vlastní vaše firma nákladní vozidla značky MAN? Pak by se vám pravděpodobně hodil obchodní partner s karosářskými díly. A právě proto tu jsme.

Karosářské díly MAN

Vlastníte ve firmě kamiony jedné z neoblíbenějších značek, tedy MAN? Pokud ano, pak jste na správném místě. U nás na ně seženete potřebné karosářské díly. Vybírat můžete z dílů pro modely TGA, TGX, TGL, TGS, F2000 A L2000. Máme pro vás nárazníky, schody, blatníky, masky chladiče, deflektor a mnoho dalšího.

Kdo jsme?

Jsme společnost PEVARO s. r. o., sídlíme v Českých Budějovicích a máme pro vás pestrou nabídku nejrůznějších karosářských dílů. Naše motto zní LKW díly, vše pro vaše kamiony. Pokud tedy podnikáte v oblasti autodopravy a převážíte věci na zakázku či pro vlastní potřeby vaší firmy, pak se na nás můžete obrátit. Staneme se vaším ideálním partnerem v oblasti nabídky karosářských dílů pro vaše kamiony. Kromě výše uvedených karosářských dílů značky MAN však nabízíme i mnoho dalšího.

Tip na článek:  Koupě, nebo pronájem dodávky?

Karosářské díly v naší nabídce

V naší nabídce nenajdete pouze karosářské díly na MAN, ale také na mnoho dalších značek. V prvé řadě pro vás máme velmi žádané karosářské díly na DAF. Zakoupit u nás můžete i díly na kamiony značek MERCEDES-BENZ, RENAULT, SCANIA či VOLVO. A v nabídce nesmí chybět ani karosářské díly na IVECO.

PEVARO nejsou jen karosářské díly

Naše společnost, to nejsou jen karosářské díly na kamiony. Samozřejmě vám nabídneme ty nejkvalitnější značkové díly, které můžete na trhu potkat. Dodáme vám veškeré požadované díly dle vaší poptávky. Včetně toho vám však díly můžeme i nalakovat. Avšak kromě veškerých služeb spojených s karosářskými díly pro vás máme i pestrou nabídku osvětlení, motorových dílů, brzdových segmentů, filtrů, návěsů, doplňků, použitých náhradních dílů a mnoho dalšího.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *