Hledání kvalitního obchodního partnera může v dnešní době vypadat jako hledání jehly v kupce sena. Jednu z možných cest, jak obchodního partnera najít představuje cesta doporučení. Proto vám přinášíme tento článek, v němž máme doporučení pro všechny, kteří hledají partnera na poli třískového obrábění. Naším tipem je společnost WNT Česká republika s. r. o.

Kdo je společnost WNT?

Třískové obrábění, frézování závitů či jejich soustružení – přesně tím se zabývá společnost WNT Česká republika s. r. o. V této oblasti představuje zajímavého obchodního partnera pro firmy zaměřené právě na třískové obrábění. Svoje služby vám může poskytnout nejen v rámci České republiky, ale také v dalších 17 zemích po celém světě. Společnost WNT Česká republika se sídlem ve Velkém Meziříčí je totiž prodejní organizací a členem mezinárodní skupiny spadající pod mateřskou společnost WNT s hlavním sídlem v Německu. Tato mezinárodní organizace zaměřující se na třískové obrábění působí v 18 zemích celého světa a zaměstnává více jak 5 300 zaměstnanců. Společnost působí na trhu již dlouhých 10 let. Dlouhá léta existence společnosti pak svědčí o kvalitách poskytovaných služeb a atraktivních nabídkách.

Tip na článek:  Precizní měření závitů s nástroji od Michovský – TOOLS s.r.o.

Co vám může WNT nabídnout?

WNT se pohybuje na poli třískového obrábění. Zabývá se tak vším, co se této oblasti týká – počínaje frézováním (HSS frézy, TK frézy), vrtáním (vrtáky HSS, TK vrtáky), pokračuje závitováním, soustružením (soustružnické nástroje), a konče upínám obrobků a obráběním (nástroje pro třískové obrábění a obecně nástroje na obrábění).

Proč volit WNT?

Ptáte se, proč vám doporučujeme zrovna společnost WNT? Podnětem pro náš tip byl hlavně přístup společnosti a její motto (Total Tooling = kvalita x servis²) , na němž společnost staví. WNT TOTAL TOOLING představuje kombinaci kvality a zákaznického servisu. Základy, na nichž společnost stojí, tak představují cestu k maximální spokojenosti zákazníků.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *