Naše obranyschopnost nás přirozeně chrání před negativním působením prakticky všech vnějších faktorů. Je proto nutné ji podporovat a to zejména tím, že svému tělu dodáme všechny důležité vitamíny a minerály, které se na jejím budování podílejí.

Ty samy o sobě však obvykle nestačí. Naše krása a zdraví potřebuje i další podporu. I když přírodní produkty svedou mnoho, určitě se vyplatí jejich účinek ještě podpořit.

Hledejte zdraví přímo z přírody

Přesto však u nich začneme. V první řadě doporučujeme nakupovat výhradně přírodní produkty s osvědčeným složením. Také vám babička dávala při nachlazení česnekovou polévku, topinku s česnekem a podobné chuťovky? Ano, česnek je díky obsaženým silicím pro podporu imunity perfektní. Ne vždy je nám však příjemná jeho štiplavá chuť. A právě to řeší například český produkt z dílny Naturvita česnekové tablety Allicor.

Obsahují výhradně česnekovou sušinu, a to navíc zpracovanou maximálně šetrně. Allicor super česnek tak v sobě obsahuje maximum možných původních látek z této čerstvé cibuloviny. Speciální úprava pak zaručí, že většina účinných a zejména aromatických látek se z tablet začne uvolňovat až během trávicího procesu. Nemusíte se tak bát nevábně páchnoucího dechu a dalších nepříjemností.

Každá tableta obsahuje 150 mg česnekové sušiny a denně je vhodné užít 1-2. A nemusíte se bát – nenajdete v nich laktózu, lepek, aromata ani konzervační látky.

Podpořte svou imunitu ještě více

A jak své zdraví ještě podpořit? Pomůže pravidelný pohyb, zdravá strava a dostatek spánku. Zejména s vyváženým jídelníčkem díky horečnému pracovnímu tempu často bojujeme a může nám proto chybět důležitý vitamín C, bez něhož se naše zdravá imunita zkrátka neobejde. Ovšem i s tím nám mohou pomoci doplňky stravy od Naturvity.

Podívejte se na jejich širokou nabídku na stránkách Gigalékárna.cz a vyberte si ty, které vám budou vyhovovat nejvíce. Vždyť budováním imunity během jarních a letních měsíců dáme jasnou stopku virům a dalším patogenům, jež by na nás mohly zaútočit během zimy. A to se rozhodně vyplatí.

Zajímavé příspěvky z rubriky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.