Žít v tichu dokáže jen málokdo. Možná také proto, že jak se říká – člověk je tvor společenský. Většina z nás potřebuje kolem sebe tóny či mluvené slovo, alespoň jako kulisu. To je důvod, proč se obklopujeme zvuky. Zpříjemňují nám den, ať už zrovna děláme cokoli – povzbuzují, motivují, informují a také nás těší. Nezáleží na tom, jestli jsme doma v obývacím pokoji, na chatě, na zahradě nebo na cestách. Stávají se našimi společníky kdekoli. Proto jsou stále oblíbené přenosné elektronické přístroje, které vám umožní si hudbu vychutnat kdekoliv.

Technologie jde stále kupředu a díky ní si můžeme pořizovat stále menší a výkonnější přehrávače. Vhodnou volbou může být mini půvabná „hrací“ skříňka, která se díky svým rozměrům a 160-gramové hmotnosti pohodlně vejde i do větší kapsy. Díky reproduktoru se systémem vylepšené akustiky vám ale nabídne maxi zvuk ve výborné kvalitě. Malá velikost rozhodně nelimituje kvalitu reprodukované hudby.

Tip na článek:  Kancelářské potřeby na jednom místě

Přehrávač Orava RP-130 využijete jako klasické přenosné radio či mini reproduktorový systém. Rozšířit přehrávaný repertoár můžete také díky možnosti připojení k počítači, mobilu či mp3 přehrávači – hudbu přehraje v audio kvalitě srovnatelné s CD nosiči. Vybaven je také slotem pro mikroSD a SD kartu, USB vstupem a AUX vstupem. Zábavu tak poskytne nahlas klidně i širší společnosti. A pokud si chcete dopřát chvíle s hudbou, nerušené okolním životem, využijete možnost zapojení sluchátek. Ovládat zařízení bude jednoduše a přehledně prostřednictvím tlačítek.

Baterii snadno nabijete přes USB konektor připojením k počítači.

K dostání je ve stříbrném nebo černém provedení za 359 Kč.

www.orava.eu

Similar Posts

1 komentář

  1. Perfektní přehrávač od Oravy, kupovala jsem ho mým rodičům na Vánoce a využívají ho téměř denně. Kdo se rozhoduje nad koupí, ať rozhodně neváhá.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *