Jak v takovém případě postupovat? Není na tom vůbec nic těžkého. Stačí se držet základního pravidla, kterým je maximální možný rozsah poskytovaných služeb. Bohužel, právní řád vyspělých zemí nenabádá ke specializaci, spíš právě naopak.

Jeden a tentýž čin totiž může být projednáván jak v právu občanském, tak i rodinném, obchodním, stavebním, pracovním, správním, trestním apod. A mnohdy svou pravou tvář odhalí právě až v průběhu soudních jednání.

Abyste nebyli před soudem překvapeni

Velmi důležité je proto zvolit takovou advokátní kancelář Praha, která všem vašim požadavkům bez potíží vyhoví. A hledejte také tu s tradicí a pozitivními referencemi, díky nimž si budete na sto procent jistí, že její pracovníci budou schopni s maximálním úsilím bojovat za vás a vaše osobní práva.

Nezáleží na tom, zda právě řešíte složitou situaci okolo rozvodu či dědictví, soudíte se s firmou, jež poškodila při rekonstrukci váš rodinný dům nebo vám jde o náhradu škody během autonehody. A už vůbec nemusíte vědět, pod jakou kvalifikaci tyto činy patří. Odborníci si se vším potřebným poradí za vás.

Jak se vyznat v široké nabídce?

O přihlédnutí k délce praxe jsme už mluvili. Dalším důležitým faktorem, který se vyplatí pohlídat, je i úspěšnost během soudních jednání. Hledejte jen ty nejlepší týmy specialistů, kteří mezi sebou spolupracují a dokáží si poradit opravdu se vším. A advokát Praha JUDr. Zdeněk Koschin se k takovým specialistům rozhodně řadí.

A proč právě on? Právnická praxe se v jeho rodině dědí opravdu z generace na generaci – vždyť  úřad presidenta Obchodního soudu v Praze zastával už prapraděd JUDr. Zdeňka Koschina – Josef rytíř Koschin z Freudenhofu (a pyšnil se zároveň i titulem císařského Řádu Železné koruny). Jeho specialitou navíc není jen české právo, ale i to slovenské

A bez obtíží vás se svým týmem zastane i před Evropským soudem pro lidská práva a obdobnými institucemi. Chcete, aby právo stálo vždy na vaší straně?  JUDr. Zdeněk Koschin se o to postará

Podobné články na Triomar.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..