Pracujete s elektřinou a elektrickým proudem a potřebujete ke své práci školení dle vyhlášky 50? Nevíte, na koho se s vaším problémem obrátit? Pak přestaňte hledat a dočtěte tento článek do konce. Přinášíme vám malý tip, který by vám s vaším problémem mohl pomoci. Přinášíme vám tip v podobě společnosti BATECH, s. r. o.

Ať už potřebujete projít školením podle vyhlášky č. 50/1978 Sb., nebo potřebujete kurz revizního technika, společnost BATECH, s. r. o. vám s vaším problémem pomůže. A v její nabídce toho najdete mnohem více. Pojďme se tedy podívat, kdo je BATECH, s. r. o.

Kdo je BATECH?

Několikrát zmíněná společnost poskytuje služby v oblasti školení, zkoušek a testů souvisejících s vyhláškou 50/1978 SB. O kvalitě a profesionalitě této společnosti svědčí nejen dvacet let působnosti na trhu, ale také přes 800 proškolených revizních techniků elektrických zařízení a více jak 3000 elektrotechniků, kteří díky společnosti absolvovali školení vyhláška 50.

Tip na článek:  Školení pro elektrotechniky aneb staňte se profesionálem

Nabídka BATECH

Společnost BATECH pomáhá školit revizní techniky elektrických zařízení. Pořádá školení vyhlášky 50 a také koná v návaznosti na tuto problematiku vyhláška 50 testy a zkoušky. Poskytuje kompletní kurzy revizního technika a také služby zákazníkům v oboru revize elektro. V neposlední řadě nabízí i poradenství a další odborné kurzy.

Co je předmětem školení?

Předmětem školení dle požadavku vyhlášky 50 (vyhláška 50/1978 Sb.) jsou:

  • předpisy k zajištění bezpečnosti a ochrany při práci související s činností na elektrickém zařízení příslušného druhu a napětí, kterou má zkoušený pracovník vykonávat, popřípadě řídit,
  • místní pracovní a technologické postupy, provozní a bezpečnostní pokyny, příkazy, směrnice a návody k obsluze, které souvisí s činností na elektrickém zařízení příslušného druhu a napětí, kterou má zkoušený pracovník vykonávat, popřípadě řídit.

Na základě tohoto školení získáte doklad Potvrzení o praxi, který je v souvislostí s vyhláškou 50 požadován, dále lékařské potvrzení, že jste jako pracovník schopen práce na elektrickém zařízení i ve výškách, a v neposlední řadě i starší osvědčení z přezkoušení dle vyhlášky 50.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *