Gold Is Money Gold Bars Gold Shop  - hamiltonleen / Pixabay

Dolehla i na vás koronavirová krize? Pak byste měli vědět, že její dopady nemusí být jen negativní. Naopak – například kurzu zlata vyloženě svědčí. Jeho cena stále stoupá, což spolu s oslabenou českou korunou přináší výhodné podmínky všem, kteří potřebují odprodat své zlaté slitky za co nejvýhodnější cenu.

Cena zlata je teď nejvyšší od počátku roku a předpokládá se, že si ještě nějakou dobu svou pozici udrží. Pokud však potřebujete prodat své zlaté rezervy, abyste dokázali poplatit všechny výdaje své domácnosti či firmy, určitě dlouho neváhejte. Vzniklé úroky by vás totiž mohly uvrhnout ještě hlouběji do finančních obtíží.

Když prodej, tak u specialistů

A kam se se svým zlatem vypravit? Firma Zlaté mince Numismatika, sídlící v druhém patře pražského Obecního domu, se na investiční zlato specializuje – a to už od roku 2003. Její největší výhodou je široká spolupráce s mnoha rafineriemi, jež se výrobou slitků zabývají. Jde například o: Metalor, Heimerle + Meule, UBS, Rand Rafinery, Umicore, Ambivalenci, Agosi, Johnson&Matthey, Credit Suisse, Heraeus Hanau, Umicore, Sempsa či Royal Canadian Mint.

Se svými slitky tu tak zaručeně uspějete. A to i v případě, že jste vsadili na nákup v bance (jež však zpětný výkup zlata nenabízí) anebo tehdy, pochází-li vaše kusy drahého kovu od společností, které již svou činnost ukončily.

Vydělat můžete nejenom na zlatu

Odborníci ze společnosti Zlaté mince Numismatika vaše zlato prohlédnou, ohodnotí a navrhnou nezávaznou výkupní cenu. A je jen na vás, zda na ni přistoupíte. Přinést ovšem můžete i další „rodinné poklady.“ Například stříbro, zlato nebo stále oblíbenější a hodnotnější paládium. Za všechny dostanete aktuálně mnohem vyšší částku (samozřejmě v českých korunách), než na počátku roku.

Zhodnotit tak můžete své dlouhodobé i krátkodobé investice. Stačí využít současného výhodného výkyvu v cenách drahých kovů. V Obecním domě už na vás čekají.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.