Dieta v krabičce

Léto je obdobím, kdy nejvíce vnímáme nedostatky našeho těla. Zoufáme nad širokými pažemi, nevzhlednými lýtky a nafouknutým břichem. Stydíme se svlékat se do plavek, zatahujeme bříška a snažíme se mermomocí zhubnout. Jenže drastická dieta nám nepomáhá, naše tělo přeci potřebuje někde brát energii. Jak tedy postupně formovat postavu a přitom se netrápit hlady? Slyšeli jste již někdy o krabičkové dietě?

Krabičková dieta je způsob stravování, díky kterému se dá účinně vytvarovat postava a zhubnout nějaké to kilo. Účinky jsou samozřejmě individuální, přesto však lze pozorovat průměrný 5 až 7 kilový váhový úbytek za jeden měsíc stravování s krabičkovou dietou. Účinnost tedy patří mezi přední výhody této diety. U tzv. „krabiček“ však můžeme shledat spoustu dalších výhod.

Dieta, se kterou nestrádáte

Dalo by se říci, že základem krabičkové diety je plnohodnotná strava, s jejíž pomocí se vám podaří redukovat vaši váhu. Vaše tělo by tedy v žádném případě nemělo strádat. Ba naopak by mělo dostat veškeré vitamíny a živiny potřebné pro váš organismus.

Tip na článek:  Zapomeňte na hladovění. Zhubněte s krabičkovou dietou

Dieta plná chutí

Výhodou však není jen vyváženost týkající se vitamínů a živin, ale také vyváženost týkající se chutí. Většina diet je založena na co největší redukci přijímaných kalorií, a to díky potravinám chutnajícím často jako „podešev“. Krabičková dieta je však přeplněná množstvím chutí, s nimiž si budete připadat jako v pohádce Tisíc a jedna noc, neboť jídla jsou připravována z čerstvých surovin množstvím zkušených českých i evropských kuchařů.

Dieta, co dorazí k vám domů

Z výše napsaného vyplývá, že s nákupem surovin a samotnou přípravou jídla nebudete mít žádné starosti, neboť je vás připraví profesionálové. Pokud si navíc vyberete možnost dovážení krabiček k vám domů či do práce, pak si ušetříte i cestování po okolí. Jestliže si však rádi vyzvednete jídlo sami, pak není problém.

Atraktivní způsob hubnutí a vyvážená strava, přesně to je krabičková dieta. Praha navíc nabízí deset míst, kde si svoje krabičky můžete pravidelně vyzvedávat.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *