Basketball Sports Ball Game Gym  - picselweb / Pixabay

Chtěli byste se věnovat halovému sportu, ale ve vašem okolí není žádná sportovní hala, kde byste mohli tuto činnost provozovat? Chtěli byste ve svojí vesnici či městské části takovou halu vytvořit? Rádi byste založili sportovní spolek nebo tým například v oblasti florbalu či halového volejbalu, ale nevíte o vhodných prostorách, a tak přemýšlíte nad vlastní halou? Ptáte se jak na to, jak si postavit sportovní halu pro váš oblíbený sport, pro vaše známé, vaši firmu či vaši obec? Přestaňte se ptát a obraťte se na společnost Steelmontage, s. r. o.

Společnost Steelmontage, s. r. o. je profesionální stavební společností poskytují služby v oblasti výstavby montovaných hal. Specializuje se na výstavbu šroubovaných systémů ocelových segmentů, jejichž výstavba trvá přibližně 14 dní, a výstavbu falcových systémů ocelových lan se zkrácenou délkou výstavby na pouhých 7 dní.

Jednou z mnoha předností spolupráce se společností Steelmontage, s. r. o. je tedy rychlost výstavby. Mezi další výhody patří široká nabídka a pestré spektrum využití hal. Firma se specializuje na montáž sportovní haly, průmyslové haly, hospodářské haly, skladové haly či letecké haly.

Sportem ku zdraví

Je však načase vrátit se k otázce sportovních hal. Při navrhování sportovišť a sportovních hal poskytují konstrukční systémy společnosti Stellmontage, s. r. o. mnohé výhody. Haly jsou navrhované s ohledem na jejich využití a druhu sportu, neboť různé sporty si vyžadují různé parametry. Vždy je však třeba dbát na to, aby nosná konstrukce nezasahovala do prostoru hrací plochy. Nejmenší požadovaná šířka činí 20 metrů. Společnost Steelmontage, s. r. o. je však schopna vytvořit plochu o šířce až 42 metrů, a to bez potřeby vnitřní podpůrné konstrukce. Díky tomu je splněna podmínka nezasahování do hrací plochy a bonus navíc je představován možností větší hrací plochy.

Tip na článek:  Nátěr fasády lze zvládnout i bez lešení

Od sportu k podnikání

I sportovní haly jsou samozřejmě možností podnikání. Haly od společnosti Steelmontage, s. r. o. však nejsou využitelné pouze v podnikání v oblasti sportu. Jak bylo uvedeno výše, využít je můžete i v mnoha dalších oblastech podnikání. Jednou z možností je například jejich využití pro skladování zboží, strojů či materiálů. Jinou možnost představuje využití prostoru pro výrobní či jinou průmyslovou a hospodářskou halu. Stejně tak je možné haly využívat v oblasti letectví.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *