Výběr podlahy nebývá právě jednoduchou záležitostí. Aktuální nabídka na trhu je tak široká, že se bez odborné pomoci často neobejdeme. Dnes se proto zaměříme na dva poněkud méně známé materiály – vinylové a dřevěné podlahy.

Nabízejí perfektní vzhled a množství dalších výhod, vždy však musíte vzít v úvahu prostory, do nichž je pořizujete. Jedna univerzální a nejlepší podlahová krytina totiž neexistuje.

Dřevěné provedení je stále žádanou klasikou

Masiv se může chlubit vynikajícími termoregulačními vlastnostmi a jedinečným vzhledem. Do interiéru dodá útulnost i kousek přírody. Proto není divu, že kvalitní dřevěné podlahy České Budějovice od firmy Podlahy Hajný patří k nejpoptávanějším vůbec.

dřevěná podlaha
Víme, které podlahy jsou trendy.

Díky speciální povrchové úpravě skvěle tlumí zvuky a mohou se chlubit i vyšší odolností vůči vlhkosti a vodě. Garanci mnohaleté pevnosti pak uplatníte i v tak namáhaným prostorách, jako je kuchyně či vstupní hala.

Náš tip: V průběhu let je možné svěžest dřeva snadno obnovit nebo dodat podlaze docela nový vzhled. Stačí lehce zbrousit svrchní vrstvu a použít vhodný nátěr.

S důrazem na zátěž aneb vinyl

Ovšem pro opravdu všestranně namáhané prostory s vysokou úrovní vlhkosti (např. koupelna či předsíň) se ještě o něco lépe hodí vinylové podlahy České Budějovice. Díky mimořádné odolnosti proti mechanickému poškození ustojí bez následků i časté přesuny nábytku. Snadno se čistí, a díky pestré paletě barev a vzorů, zahrnující například i realisticky provedenou imitaci dřeva, je snadno sladíte opravdu s jakýmkoliv interiérem.

Tip na článek:  Čistěte vodu efektivně!

Samozřejmostí je i pestrý doplňkový sortiment, zahrnující identicky vyvedené lemovací lišty či krycí a rohové díly. Vyhnete se tak mnohdy nelichotivému optickému členění podlahové plochy nebo nepřirozeným přechodům mezi jednotlivými místnostmi.

A kam se obrátit? Kvalitní podlahy České Budějovice si můžete vybírat na stránkách PodlahyHajny.cz.

podlaha, dřevo, vinyl
Kvalitní podlahy České Budějovice si můžete vybírat na stránkách PodlahyHajny.cz.
Zajímavé příspěvky z rubriky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..