Výběr podlahy nebývá právě jednoduchou záležitostí. Aktuální nabídka na trhu je tak široká, že se bez odborné pomoci často neobejdeme. Dnes se proto zaměříme na dva poněkud méně známé materiály – vinylové a dřevěné podlahy.

Nabízejí perfektní vzhled a množství dalších výhod, vždy však musíte vzít v úvahu prostory, do nichž je pořizujete. Jedna univerzální a nejlepší podlahová krytina totiž neexistuje.

Dřevěné provedení je stále žádanou klasikou

Masiv se může chlubit vynikajícími termoregulačními vlastnostmi a jedinečným vzhledem. Do interiéru dodá útulnost i kousek přírody. Proto není divu, že kvalitní dřevěné podlahy České Budějovice od firmy Podlahy Hajný patří k nejpoptávanějším vůbec.

dřevěná podlaha
Víme, které podlahy jsou trendy.

Díky speciální povrchové úpravě skvěle tlumí zvuky a mohou se chlubit i vyšší odolností vůči vlhkosti a vodě. Garanci mnohaleté pevnosti pak uplatníte i v tak namáhaným prostorách, jako je kuchyně či vstupní hala.

Náš tip: V průběhu let je možné svěžest dřeva snadno obnovit nebo dodat podlaze docela nový vzhled. Stačí lehce zbrousit svrchní vrstvu a použít vhodný nátěr.

S důrazem na zátěž aneb vinyl

Ovšem pro opravdu všestranně namáhané prostory s vysokou úrovní vlhkosti (např. koupelna či předsíň) se ještě o něco lépe hodí vinylové podlahy České Budějovice. Díky mimořádné odolnosti proti mechanickému poškození ustojí bez následků i časté přesuny nábytku. Snadno se čistí, a díky pestré paletě barev a vzorů, zahrnující například i realisticky provedenou imitaci dřeva, je snadno sladíte opravdu s jakýmkoliv interiérem.

Tip na článek:  Jak vybrat tapety nejen do ložnice?

Samozřejmostí je i pestrý doplňkový sortiment, zahrnující identicky vyvedené lemovací lišty či krycí a rohové díly. Vyhnete se tak mnohdy nelichotivému optickému členění podlahové plochy nebo nepřirozeným přechodům mezi jednotlivými místnostmi.

A kam se obrátit? Kvalitní podlahy České Budějovice si můžete vybírat na stránkách PodlahyHajny.cz.

podlaha, dřevo, vinyl
Kvalitní podlahy České Budějovice si můžete vybírat na stránkách PodlahyHajny.cz.
Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.