brusinky

S chladnými měsíci přichází také větší boj o udržení skvělé kondice a zdraví. Prochladnutí může například urychlit nepříjemný zánět močových cest, způsobovaným bakteriemi Escheria Coli. Infekce se projevuje nepříjemnými pocity a pálením během močení. Budete také cítit tlak v podbřišku nebo bederní části zad.

Brusinky jsou mocné čarodějky

Brusinky si vychutnávejte čerstvé (dají se pěstovat i v truhlíku na balkonu), sušené, konzervované i ve formě brusinkového džusu. Dostupné jsou i léky a potravinové doplňky z extraktů brusinek. Zdravý chod močových cest není jedinou předností, kterou se mohou brusinky chlubit. Hodí se k prevenci tvorby ledvinových kamenů, působí mírně močopudně a najdete v nich pomoc při průjmech. Mohou je konzumovat i diabetici, starají se o snižování hladiny cukru v krvi. Pokud budete jíst brusinky, vylepšíte si cévní funkčnost a snížíte riziko onemocnění kardiovaskulárními chorobami. Jejich účinky poznáte i v boji s opary, při hubnutí a při vylepšení mužské potence. Při léčbě nemocného žaludku se doporučují jako podpůrný prostředek.

Tip na článek:  Zapomeňte na hladovění. Zhubněte s krabičkovou dietou

Chraňte včas své zdraví

Prevence proti zánětu močových cest je možná nejen díky přírodním brusinkám, ale také pomáhají potravinové doplňky s brusinkami. Účinně fungují jako prevence i při samotném průběhu infekce močových cest a močového měchýře. Dvě tablety jsou denní dávkou s obsahem 800 mg koncentrovaného přírodního extraktu z brusinek. Přírodní extrakt z brusinek od společnosti Naturvita a.s. má několik účinků. Přípravek bude působit jako antioxidant, uleví při menopauze a premenstruačním syndromu a podpoří přirozenou obranyschopnost organismu. Nemusíte se obávat žádných konzervačních látek, lepku, syntetických barviv a aromat – nejsou zde obsaženy. Snadno seženete v lékárnách nebo v prodejnách se zdravou výživou za dostupné ceny.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..