Jde o projekt, který v našich podmínkách nemá obdoby –  realitní portál, jenž však nepatří žádné realitní kanceláři. Jeho garantem je instituce, od níž byste to nejspíš nečekali – Komerční banka. Je nestranná a přitom má v záloze slušnou řádku profesionálů a odborníků, seznámených s právy kupce i povinnostmi prodávajícího.

Ať už vám jde o prodej bytu nebo koupi domu, tady naleznete opravdu všechno potřebné. Pojďme se teď podívat na to, jaké služby se před vámi předestřou, pokud se právě nacházíte v pozici majitele „nepotřebné“ nemovitosti.

Umíte si správně otextovat inzerát?

Tím by měla vaše cesta za úspěšným prodejem začít. Je třeba, aby byl text maximálně výstižný a přitom co nejvíce stručný. Zároveň však musí potenciální kupce oslovit doslova na první pohled. Že nepatříte právě mezi copywriterské profesionály? Nevadí, jeho formulaci klidně přenechte odborníkům z CINCINK. Vědí, co je nutné zvýraznit, a co naopak tak trochu upozadit. Vyváží popis lokality s popisem samotné nemovitosti a samozřejmě si pohlídají i gramatickou správnost celého textu. Podejte si inzerát zdarma a postarejte se o to, aby skutečně dorazil k těm, kteří o něj mají zájem.

Ale to zdaleka není vše. Tento férový realitní portál nabízí i další šikovné vychytávky pro rychlý prodej. Moderní technologie zkrátka hrají v našem životě stále výraznější roli a značně se podepsaly i na podobě realitního trhu. Představte si sami sebe v pozici nakupujícího. U kolikáté osobní prohlídky nemovitosti, kterou jste si předtím prohlédli na internetu nebo v časopise jen skrze několik málo fotografií, byste svou snahu vzdali a doslova „skočili“ po tom prvním, co bude jakž-takž splňovat vaše kritéria? Není divu, že atmosféra na těchto prohlídkách nebývá pro obě strany právě příjemná (pokud tedy zrovna nenarazíte na prvozájemce, jež jsou na takové „akci“ úplně poprvé).

Tip na článek:  Moderní sauny vám zajistí soukromí i množství zdravotních benefitů

Přemýšleli jste například někdy o 3D vizualizaci interiéru, nápaditě natočeném prodejním videu nebo alespoň pozvání zkušeného fotografa, který umí všechny přednosti svěřeného prostoru maximálně zvýraznit? Pokud ne, zamyslete se nad tím, kolik potencionálních zájemců by mohla takto pojatá prezentace přilákat. Navíc na osobní prohlídku dorazí jen ti, jež budou mít nefalšovaný zájem o koupi, což šetří váš drahocenný čas.

Prodejem nemovitosti vaše povinnosti nekončí

Víte, jaká je dnes daň z prodeje nemovitosti a kdo ji musí uhradit? A kolik času máte na vyřízení všech potřebných úkonů? A jaké vám hrozí pokuty za nedodržení všech vašich povinností? V tom všem vám poradí komplexní právní služby portálu CINCINK. Zdaleka nejde jen o teorii, u každé příslušné oblasti naleznete i kontakty na prověřené odborníky s garancí kvality poskytovaných služeb. Získáte tak záruku, že všechno proběhne rychle a zcela bez problémů. Všechno si odbudete doslova na pár cinknutí.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..