Bankovní institut – Vysoká škola, kterou zvládnete i při zaměstnání

Vždy jste toužili po vysokoškolském titulu, ale osud vám do cesty stavěl jednu překážku za druhou? Přišly děti, naskytla se dobrá pracovní příležitost a na vysokou školu jste tedy neměli ani pomyšlení? Nezoufejte! Svůj sen o bakalářském nebo magisterském titulu si můžete kdykoli splnit. Stačí se zaměřit na vysoké školy nabízející celoživotní vzdělávání nebo vysokoškolské studium při zaměstnání. Jednou z těchto škol je také Bankovní institut, který představuje špičkové pedagogicko-výzkumné centrum. Každý den zde zamíří na 400 pedagogů a více, než 4000 studentů.

Máte zájem o studium při zaměstnání?

Pokud jste zdárně dokončili střední školu a našli si své první zaměstnání, touhy po vysokoškolském titulu se rozhodně vzdávat nemusíte. Ba právě naopak. Bankovní institut – Vysoká škola nabízí možnost studia při zaměstnání, kdy se student několik dnů během semestru zúčastní delších výukových bloků. U kombinovaného studia je kladen značný důraz na samostudium, moderní studijní metody (e-learning) a pravidelné konzultace s vyučujícími.

Tip na článek:  Dovoz aut z EU? Zajímavá zkušenost i zbytečný risk! Anebo ne?

Celoživotní vzdělávání pro každého

Celoživotní vzdělávání má na českých vysokých školách poměrně dlouhou tradici a jeho obliba a potenciál i nadále roste. Pro získání vysokoškolského titulu nebo speciální certifikace se tedy můžete rozhodnout prakticky kdykoli během svého života. K tomuto účelu jsou zřízeny právě kurzy celoživotního vzdělávání, jež jsou také součástí programové nabídky Bankovního institutu – Vysoké školy.

Proč studovat právě zde?

Bankovní institut– Vysoká škola nabízí bakalářské studium i studium magisterské a to v jeho prezenční i kombinované formě. Mezi největší přednosti patří pestrá oborová nabídka stejně jako výuka v menších skupinách s osobním přístupem pedagogů. Při výuce je kladen důraz zejména na praxi, což se odráží ve vysoké uplatnitelnosti absolventů.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *