Kde najdete ty nejzajímavější slevy? Prozradíme vám to!

Se slevovými portály se v posledních letech doslova roztrhl pytel. Jejich obliba se zvyšuje úměrně jejich počtu. Proč taky platit více za produkt či službu, kterou můžete zakoupit s výraznou – mnohdy i 80 % slevou? Ovšem ne všechny slevové portály nabízí srovnatelné portfolio služeb a v jejich vedoucích pozicích stojí schopní a čestní majitelé. Chcete-li mít doopravdy jistotu, že vybíráte slevové kupóny u ověřeného slevového portálu, pak vsaďte třeba na portál vouchery.cz.

Nové slevy každý den

Součástí tohoto slevového agregátoru jsou nabídky všech českých slevových portálů. Denně zde natrefíte na desítky nových slev, které můžete uplatnit na nejrůznější druhy zážitkových a wellness pobytů, na konzumaci ve vyhlášených restauracích, na adrenalinové zážitky nebo produkty pro dům i zahrádku. Výjimkou zde nejsou ani vouchery Slevomat pobyty pro dva či speciální nabídky zařazené do kategorie „Ostatní“. Zkrátka a jednoduše, slev je zde opravdu nepřeberné množství a je jen na vás, které z nabídek dáte přednost.

Tip na článek:  Lhůta pro podání stížnosti proti usnesení o zahájení trestního řízení je šibeničně krátká. Co byste měli vědět?

Jak uplatnit voucher?

Pokud nemáte se slevovými portály nebo agregátory doposud žádné zkušenosti, pak vás bude asi s největší pravděpodobností zajímat, jak takové slevové vouchery následně uplatnit. Jelikož mají prodejci zboží nebo poskytovatelé služeb s daným portálem uzavřenou smlouvu, o aktuální akci pochopitelně vědí a jsou tudíž připraveni pokrýt poptávku ze strany svých zákazníků. Některé vouchery vám budou zaslány na e-mailovou adresu, některé uplatníte přímo při nákupu u daného partnera.

Co všechno se dá nakoupit ve slevě?

Jak jsme již zmínili výše, slevové portály a agregátory nabízejí nepřeberné množství slev, které mohou dosahovat i desítek procent. Nejčastěji se jedná o slevy na nejrůznější druhy pobytů v hotelích nebo penzionech. Zajímavé slevy můžete uplatnit také nejrůznější kosmetické kúry a ozdravné procedury a slevové tornádo se nevyhnulo ani adrenalinovým zážitkům, restauracím nebo nejrůznějším druhům zboží.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *