macha, lake, scenic

Staré Splavy, malebná lokalita v těsné blízkosti proslulého Máchova jezera, představuje ideální místo pro odpočinek a rekreaci, které je každoročně vyhledáváno mnoha turisty a rekreanty. S ubytováním v moderně zrekonstruovaných bungalovech, které nabízí rekreační středisko Bungalovy Elite, se můžete těšit na komfortní zázemí v srdci přírody.

Luxusní ubytování v bungalovech

Nově zrekonstruované bungalovy ve Starých Splavech poskytují vysoký standard ubytování. Každý bungalov je vybaven zcela novým nábytkem, což zaručuje pohodlný pobyt. Pro milovníky vaření je k dispozici plně vybavená kuchyňská linka s mikrovlnnou troubou, varnou konvicí a nádobím. Soukromí a komfort doplňuje vlastní sprchový kout a WC.

Rekreační vyžití u Máchova jezera

Máchovo jezero, které je od bungalovů vzdáleno pouhých 700 metrů lesní cestou, nabízí široké spektrum aktivit. V létě je jezero živým centrem koupání, opalování a vodních sportů. Pro ty, kteří mají raději aktivní dovolenou, okolí nabízí rozsáhlé možnosti pro turistiku, cyklistiku a další sportovní vyžití.

Tip na článek:  Alpine Pro: ryze česká oděvní značka obléká vás i olympioniky

Stravování a služby

Pro skupiny je možné využití nabídky polopenze nebo plné penze, kterou poskytuje vlastní jídelna s kapacitou 120 osob. Individuální turisté a rodiny mohou využít mnoha místních restaurací, nebo připravit jídlo na grilu či otevřeném ohni přímo v areálu rekreačního střediska.

Ideální místo pro rodinnou dovolenou

Díky pestré nabídce aktivit a komfortnímu ubytování jsou Bungalovy Elite v Starých Splavech ideálním místem pro rodiny s dětmi. Děti zde najdou nespočet atrakcí a prolézaček, zatímco dospělí ocení klid a krásu okolní přírody.

Pokud hledáte ideální místo pro relaxaci, sportovní vyžití či rodinnou dovolenou, Máchovo jezero ubytování ve Starých Splavech nabízí vše potřebné pro pohodový pobyt v nádherném prostředí České republiky. Užijte si nezapomenutelnou dovolenou ve vybavených bungalovech, které poskytují komfort, soukromí a přístup k mnoha aktivitám v okolí. Nezapomeňte si rezervovat pobyt včas, aby jste si zajistili místo v tomto populárním rekreačním středisku.

Pro více informací navštivte ubytování Staré Splavy a zažijte dovolenou plnou pohody a zábavy.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *